Jesteśmy partnerem Konkursu Pracownik Roku

Jesteśmy partnerem Konkursu Pracownik Roku


W roku 2018 Konkurs miał wymiar lokalny. W tym roku swoje kandydatury mogą zgłaszać firmy z całej Polski. Rozstrzygnięcie zapadnie w trzech kategoriach: mentor, inicjator i długodystansowiec. Mentorem może zostać osoba, która wyróżnia się edukacyjnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Inicjator to osoba, która wyróżnia się pomysłami i nowymi ideami. Długodystansowiec to ktoś, kto zbudował bardzo trwałe relacje ze swoim miejscem pracy. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoni jury w skład którego wchodzą: Katarzyna Lorenc, Prezes 4 Business & People (przewodnicząca jury), Witold Moszyński ekspert HR i IT, Maciej Owczarek, Przewodniczący Konwentu BCC, Marek Goliszewski, Prezes BCC, Jerzy Zieliński, Wiceprezes Zarządu BCC.

 

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club, którego Cityboard jest członkiem, a także firma doradztwa personalnego 4 Business & People. Gala finałowa Konkursu i ogłoszenie zwycięzców w każdej z trzech kategorii zaplanowane jest na 8 kwietnia 2019 r.

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.