Jesteśmy partnerem Konkursu Pracownik Roku

Jesteśmy partnerem Konkursu Pracownik Roku


W roku 2018 Konkurs miał wymiar lokalny. W tym roku swoje kandydatury mogą zgłaszać firmy z całej Polski. Rozstrzygnięcie zapadnie w trzech kategoriach: mentor, inicjator i długodystansowiec. Mentorem może zostać osoba, która wyróżnia się edukacyjnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Inicjator to osoba, która wyróżnia się pomysłami i nowymi ideami. Długodystansowiec to ktoś, kto zbudował bardzo trwałe relacje ze swoim miejscem pracy. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoni jury w skład którego wchodzą: Katarzyna Lorenc, Prezes 4 Business & People (przewodnicząca jury), Witold Moszyński ekspert HR i IT, Maciej Owczarek, Przewodniczący Konwentu BCC, Marek Goliszewski, Prezes BCC, Jerzy Zieliński, Wiceprezes Zarządu BCC.

 

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club, którego Cityboard jest członkiem, a także firma doradztwa personalnego 4 Business & People. Gala finałowa Konkursu i ogłoszenie zwycięzców w każdej z trzech kategorii zaplanowane jest na 8 kwietnia 2019 r.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl