Po raz drugi wspieramy Fundację Tesco

Po raz drugi wspieramy Fundację Tesco


Bieg organizowany jest po raz 8. Za każdym razem uczestnicy biegną ulicami Krakowa i za każdym razem zmienia się też cel na jaki Fundacja zbiera środki. W tym roku fundusze gromadzone są na nóż ultradźwiękowy (inaczej Cavitron Ultrasonic Surgical Aspirator). Jest to urządzenie chirurgiczne przeznaczone do małoinwazyjnego usuwania zmian w narządach tkankowych, głównie mózgu, ale także wątrobie, nerkach lub trzustce. Fundacja Tesco od lat współpracuje z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie i każdego roku przekazuje szpitalowi dochód z biegów charytatywnych. Łącznie w ciągu ostatnich 7 lat Fundacja przekazała ponad 1 mln złotych, które zostały przeznaczone na poprawę warunków leczenia małych pacjentów.

Każdy chętny może zapisać się na bieg na stornie Fundacji Tesco.

 

Kampania realizowana jest na 5 nośnikach cityboard (6x3 m) w Krakowie i potrwa do końca sierpnia. Bieg zaplanowano na 31 sierpnia 2019 r.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl