Po raz drugi wspieramy Fundację Tesco

Po raz drugi wspieramy Fundację Tesco


Bieg organizowany jest po raz 8. Za każdym razem uczestnicy biegną ulicami Krakowa i za każdym razem zmienia się też cel na jaki Fundacja zbiera środki. W tym roku fundusze gromadzone są na nóż ultradźwiękowy (inaczej Cavitron Ultrasonic Surgical Aspirator). Jest to urządzenie chirurgiczne przeznaczone do małoinwazyjnego usuwania zmian w narządach tkankowych, głównie mózgu, ale także wątrobie, nerkach lub trzustce. Fundacja Tesco od lat współpracuje z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie i każdego roku przekazuje szpitalowi dochód z biegów charytatywnych. Łącznie w ciągu ostatnich 7 lat Fundacja przekazała ponad 1 mln złotych, które zostały przeznaczone na poprawę warunków leczenia małych pacjentów.

Każdy chętny może zapisać się na bieg na stornie Fundacji Tesco.

 

Kampania realizowana jest na 5 nośnikach cityboard (6x3 m) w Krakowie i potrwa do końca sierpnia. Bieg zaplanowano na 31 sierpnia 2019 r.

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.