Cityboard Media w Tour de Pologne Amatorów 2019

Cityboard Media w Tour de Pologne Amatorów 2019


To już drugi raz w historii nasza firma była reprezentowana w największym w Polsce amatorskim wyścigu kolarskim. Na starcie imprezy stanęli: Andrzej Grudziński, Marcin Wojda, Leszek Mrugas, Krzysztof Dziekański, Wiktor Balcer, Jarosław Kwietniowski, Daria Synak-Wojda, Łukasz Miłowski i Izabela Skonieczna. Wszyscy ukończyli wyścig, a wielu zawodników poprawiło wyniki z poprzedniego roku. Trasa, którą pokonywali kolarze była bardzo wymagająca i pełna ostrych podjazdów. W tym roku trasę wydłużono o 2 kilometry w porównaniu do długości z 2018 roku. W przyszłym roku drużyna Cityboard Media planuje kolejny start w Tour de Pologne Amatorów.

 

 

Cityboard Media od kilkunastu lat jest partnerem medialnym wyścigu i wspiera promocję wydarzeń organizowanych przez Czesława Langa i Lang Team.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl