Cityboard Media w Tour de Pologne Amatorów 2019

Cityboard Media w Tour de Pologne Amatorów 2019


To już drugi raz w historii nasza firma była reprezentowana w największym w Polsce amatorskim wyścigu kolarskim. Na starcie imprezy stanęli: Andrzej Grudziński, Marcin Wojda, Leszek Mrugas, Krzysztof Dziekański, Wiktor Balcer, Jarosław Kwietniowski, Daria Synak-Wojda, Łukasz Miłowski i Izabela Skonieczna. Wszyscy ukończyli wyścig, a wielu zawodników poprawiło wyniki z poprzedniego roku. Trasa, którą pokonywali kolarze była bardzo wymagająca i pełna ostrych podjazdów. W tym roku trasę wydłużono o 2 kilometry w porównaniu do długości z 2018 roku. W przyszłym roku drużyna Cityboard Media planuje kolejny start w Tour de Pologne Amatorów.

 

 

Cityboard Media od kilkunastu lat jest partnerem medialnym wyścigu i wspiera promocję wydarzeń organizowanych przez Czesława Langa i Lang Team.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl