Komentarz Andrzeja Grudzińskiego w Wirtualnych Mediach

Komentarz Andrzeja Grudzińskiego w Wirtualnych Mediach


Jak informują dziennikarze Wirtualnych Mediów, wiele firm wprowadza zmiany w zaplanowanych wcześniej działaniach marketingowych. Część z nich przesuwa swoje kampanie na późniejsze miesiące, zmniejsza ich intensywność w jednych mediach (np. reklama zewnętrzna), a zwiększa w drugich (telewizja, internet). Andrzej Grudziński zwraca jednak uwagę, że skala zmian jest niewielka. – Klienci Cityboard Media zachowują się racjonalnie, co może cieszyć patrząc na to, co dzieje się wokół – mówi.

 

Cały artykuł z komentarzem dostępny tutaj: Andrzej Grudziński dla Wirtualnych Mediów

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl