Cityboard Media partnerem III edycji konkursu "Pracownik Roku"

Cityboard Media partnerem III edycji konkursu "Pracownik Roku"


Idea Konkursu “Pracownik Roku” zrodziła się w 2017 roku. Była ona wyjściem naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, menedżerów i ekspertów HR, którym zależy na docenieniu i motywowaniu swoich pracowników w sposób wykraczający poza możliwości pojedynczej firmy. W tym roku organizator chce zwrócić uwagę na najbardziej doświadczonych pracowników. III edycji Konkursu towarzyszy kampania społeczna „Docenić moc doświadczeń”, której patronuje Rada Dialogu Społecznego.

W tym roku rozszerzono do 6 pulę kategorii w których można zgłaszać pracowników. Są to: mentor, manager, inicjator, długodystansowiec, filar i zespół. W kapitule konkursu zasiadają: Katarzyna Lorenc, Maciej Owczarek, Wiktor Legowicz i Marek Goliszewski. W 2019 tytułem "Wybitnych managerów" zostali uhonorowani Michał Stan, Marcin Wojda i Krzysztof Dziekański z Cityboard Media. Nagrodzono ich zaangażowanie w rozwój sektora reklamy zewnętrznej.

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club (którego Cityboard jest członkiem), a także firma doradztwa personalnego 4 Business & People. Gala finałowa Konkursu zaplanowana jest na kwiecień 2020 r.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl