Cityboard Media partnerem III edycji konkursu "Pracownik Roku"

Cityboard Media partnerem III edycji konkursu "Pracownik Roku"


Idea Konkursu “Pracownik Roku” zrodziła się w 2017 roku. Była ona wyjściem naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, menedżerów i ekspertów HR, którym zależy na docenieniu i motywowaniu swoich pracowników w sposób wykraczający poza możliwości pojedynczej firmy. W tym roku organizator chce zwrócić uwagę na najbardziej doświadczonych pracowników. III edycji Konkursu towarzyszy kampania społeczna „Docenić moc doświadczeń”, której patronuje Rada Dialogu Społecznego.

W tym roku rozszerzono do 6 pulę kategorii w których można zgłaszać pracowników. Są to: mentor, manager, inicjator, długodystansowiec, filar i zespół. W kapitule konkursu zasiadają: Katarzyna Lorenc, Maciej Owczarek, Wiktor Legowicz i Marek Goliszewski. W 2019 tytułem "Wybitnych managerów" zostali uhonorowani Michał Stan, Marcin Wojda i Krzysztof Dziekański z Cityboard Media. Nagrodzono ich zaangażowanie w rozwój sektora reklamy zewnętrznej.

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club (którego Cityboard jest członkiem), a także firma doradztwa personalnego 4 Business & People. Gala finałowa Konkursu zaplanowana jest na kwiecień 2020 r.