Startuje Cityboard Online

Startuje Cityboard Online


Cityboard Online

Sklep jest dostępny pod adresem Cityboard.online. Po utworzeniu konta, wybiera się miasto, ulicę, a także czas kampanii. System wyświetli dostępne ekrany. Po wyborze interesujących nośników można zamówić projekt i/lub druk plakatów. Proces zakupów kończy e-płatność i wystawienie faktury. Ze sklepu mogą korzystać firmy i osoby prywatne. - Czegoś podobnego nie ma na polskim rynku i cieszymy się, że my wprowadzamy e-commerce na rynek reklamy zewnętrznej. Wcześniej wprowadziliśmy na rynek ekoplakat, czy system do planowania kampanii na ekranach LED ecolight. Szukamy ciągle nowych rozwiązań, bo to naturalna droga w biznesie – mówi Marcin Stan, członek zarządu firmy. Do wyboru w e-sklepie są ekrany w 63 miastach w Polsce.

- Cityboard Online jest adresowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą sami zaplanować swoją kampanię. Prace koncepcyjne nad uruchomieniem sklepu realizowaliśmy własnymi siłami. Długo zastanawialiśmy się nad funkcjonalnościami i kwestami UX, ale jestem zdania, że nasz produkt przypadnie do gustu klientom – dodaje Marcin Stan.

Cityboard Online - łatwość zakupu

Każdy z billboardów dostępnych w sklepie jest sfotografowany, ma wskazany najazd, punkty POI, a także liczbę generowanych kontaktów na dobę. – Robiliśmy wszystko, aby proces był łatwy i intuicyjny. W dzisiejszych czasach zakupy bez wychodzenia z domu to niezaprzeczalna wartość. Dajemy naszym klientom szeroki wachlarz możliwości. Mogą się z nami skontaktować, mogą odwiedzać nasze biura, a od dziś mogą także zalogować się do Cityboard Online, wybrać interesujący ich ekran i dotrzeć do swoich klientów – dodaje Marcin Stan.

Cityboard Online - zobacz film

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.