Startuje Cityboard Online

Startuje Cityboard Online


Cityboard Online

Sklep jest dostępny pod adresem Cityboard.online. Po utworzeniu konta, wybiera się miasto, ulicę, a także czas kampanii. System wyświetli dostępne ekrany. Po wyborze interesujących nośników można zamówić projekt i/lub druk plakatów. Proces zakupów kończy e-płatność i wystawienie faktury. Ze sklepu mogą korzystać firmy i osoby prywatne. - Czegoś podobnego nie ma na polskim rynku i cieszymy się, że my wprowadzamy e-commerce na rynek reklamy zewnętrznej. Wcześniej wprowadziliśmy na rynek ekoplakat, czy system do planowania kampanii na ekranach LED ecolight. Szukamy ciągle nowych rozwiązań, bo to naturalna droga w biznesie – mówi Marcin Stan, członek zarządu firmy. Do wyboru w e-sklepie są ekrany w 63 miastach w Polsce.

- Cityboard Online jest adresowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą sami zaplanować swoją kampanię. Prace koncepcyjne nad uruchomieniem sklepu realizowaliśmy własnymi siłami. Długo zastanawialiśmy się nad funkcjonalnościami i kwestami UX, ale jestem zdania, że nasz produkt przypadnie do gustu klientom – dodaje Marcin Stan.

Cityboard Online - łatwość zakupu

Każdy z billboardów dostępnych w sklepie jest sfotografowany, ma wskazany najazd, punkty POI, a także liczbę generowanych kontaktów na dobę. – Robiliśmy wszystko, aby proces był łatwy i intuicyjny. W dzisiejszych czasach zakupy bez wychodzenia z domu to niezaprzeczalna wartość. Dajemy naszym klientom szeroki wachlarz możliwości. Mogą się z nami skontaktować, mogą odwiedzać nasze biura, a od dziś mogą także zalogować się do Cityboard Online, wybrać interesujący ich ekran i dotrzeć do swoich klientów – dodaje Marcin Stan.

Cityboard Online - zobacz film

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl