Cityboard współpracuje z marką „Familijne“

Cityboard współpracuje z marką „Familijne“


Do grupy klientów Cityboard Digital (dział digitalowy Cityboard) trafiła kolejna marka. Firma jest odpowiedzialna za zakup i obsługę social mediowej części kampanii promocyjnej „Familijnych”. Komunikacja przebiega pod hasłem “Familijne Wieczory Filmowe” i ma zachęcać do korzystania z przekąski przy okazji oglądania filmów czy seriali w TV bądź Internecie. - Cieszmy się, że nawiązaliśmy współpracę przy okazji „Familijnych”. To dla nas ważny krok, ponieważ Cityboard Digital zyskuje zaufanie uznanych marek – mówi Marcin Wojda, pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży w Cityboard.

 

 

 

Firma odpowiada za dobór i zakup mediów (Facebook i Instagram) oraz za działania na GIPHY, w tym stworzenie digital stickersów oraz maski AR/VR na Facebook'u i Instagramie (Spark AR). Pozostała część kampanii obejmuje plansze sponsorskie w TV, spoty w serwisach VOD, konkurs, a także komunikację marketingową w punktach sprzedaży. Działania potrwają od 18 stycznia do końca marca 2021 r.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl