Cityboard współpracuje z marką „Familijne“

Cityboard współpracuje z marką „Familijne“


Do grupy klientów Cityboard Digital (dział digitalowy Cityboard) trafiła kolejna marka. Firma jest odpowiedzialna za zakup i obsługę social mediowej części kampanii promocyjnej „Familijnych”. Komunikacja przebiega pod hasłem “Familijne Wieczory Filmowe” i ma zachęcać do korzystania z przekąski przy okazji oglądania filmów czy seriali w TV bądź Internecie. - Cieszmy się, że nawiązaliśmy współpracę przy okazji „Familijnych”. To dla nas ważny krok, ponieważ Cityboard Digital zyskuje zaufanie uznanych marek – mówi Marcin Wojda, pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży w Cityboard.

 

 

 

Firma odpowiada za dobór i zakup mediów (Facebook i Instagram) oraz za działania na GIPHY, w tym stworzenie digital stickersów oraz maski AR/VR na Facebook'u i Instagramie (Spark AR). Pozostała część kampanii obejmuje plansze sponsorskie w TV, spoty w serwisach VOD, konkurs, a także komunikację marketingową w punktach sprzedaży. Działania potrwają od 18 stycznia do końca marca 2021 r.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl