Obsługa Facebooka

Prowadzenie Facebooka, prowadzenie fanpage

Obsługa Facebooka

Obsługa Facebooka
Facebook to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi do komunikowania się z klientami. W Cityboard Media opracujemy dla Ciebie strategię komunikacji, która będzie odpowiadała charakterowi Twojej marki, a także potrzebom jej klientów. Jej efektem będzie zbudowanie trwałych relacji z klientami, co przełoży się na sprzedaż Twoich produktów i usług. Zajmiemy się wszystkim, co jest związane z prowadzeniem firmowego profilu na Facebooku. Ty tylko akceptujesz materiały i korzystasz z efektów, a my zajmiemy się resztą.
Wykorzystaj moc sprzedażową potężnego narzędzia jakim jest Facebook.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • Strategia
  Opracujemy plan komunikacji dla Twojej marki na Facebooku. Stworzymy harmonogram postów, przygotujemy treści, wykonamy grafiki, tak aby komunikacja była spójna z charakterem Twojej marki i przynosiła Ci korzyści.
 • Moderacja
  Zajmiemy się publikacją postów, moderacją dyskusji i monitoringiem. Ogłosimy i przeprowadzimy akcje konkursowe na Facebooku. Będziemy reagowali w sytuacjach kryzysowych, a przede wszystkim będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu ukierunkowaną na zdobywanie nowych fanów.
 • Emisja reklam
  Facebook Ads daje możliwości tworzenia spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami. Powiemy Ci, jak wykorzystać social media, aby zwiększać sprzedaż.
 • Tworzenie zasięgu
  Wykorzystamy wszelkie narzędzia (tworzenie notatek, Our Story, aplikacja „Zachęć do dzwonienia”), które daje Facebook, aby budować masowy zasięg i skutecznie komunikować się z Twoimi klientami.

W sposób profesjonalny zajmiemy się obsługą profilu Twojej marki na Facebooku.

Napisz do nas i zapytaj o obsługę Facebooka

* Pola wymagane

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2018 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png