Firma Dobrze Widziana znów w rękach Cityboard Media

Firma Dobrze Widziana znów w rękach Cityboard Media

Business Centre Club przyznał nam po raz 7. tytuł "Firmy Dobrze Widzianej". Wyróżnienie otrzymują przedsiębiorstwa, dla których ważny jest CSR, aspekt ochrony środowiska, czy wspomaganie potrzebujących.

Tytuł nasza firma otrzymywała kolejno w latach 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020. W tym roku wydarzeniu towarzyszyła uroczysta gala w siedzibie BCC, na której wręczono wyróżnienia kilkunastu firmom. BCC nagradza te przedsiębiorstwa, które dbają o dobre relacje z pracownikami, z otoczeniem społecznym i biznesowym, a także są zaangażowane społecznie i realizują idee społecznej odpowiedzialności biznesu.

"Cieszymy się, że po raz kolejny możemy odebrać nagrodę dla Firmy Dobrze Widzianej. W tym roku wdrożyliśmy energooszczędne lampy na naszych nośnikach, nawiązaliśmy współpracę z nowymi fundacjami, które będziemy wspierać, a także ruszyliśmy z akcją przetwarzania zużytych ekoplakatów na plecaki, torby, czy nerki." - mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

 

Firma Dobrze Widziana

 

Firma Dobrze Widziana - zdjęcie grupowe

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 30 listopada 2021 r., w siedzibie Business Centre Club. Nagrodę odebrał Wiktor Balcer, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media.

Cityboard Media jest członkiem BCC od 2015 roku. Każdego roku wspieramy OPP, organizujemy kampanie społeczne, pomagamy potrzebującym i wspieramy inicjatywy pracownicze.