Firma Dobrze Widziana znów w rękach Cityboard Media

Firma Dobrze Widziana znów w rękach Cityboard Media

Business Centre Club przyznał nam po raz 7. tytuł "Firmy Dobrze Widzianej". Wyróżnienie otrzymują przedsiębiorstwa, dla których ważny jest CSR, aspekt ochrony środowiska, czy wspomaganie potrzebujących.

Tytuł nasza firma otrzymywała kolejno w latach 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020. W tym roku wydarzeniu towarzyszyła uroczysta gala w siedzibie BCC, na której wręczono wyróżnienia kilkunastu firmom. BCC nagradza te przedsiębiorstwa, które dbają o dobre relacje z pracownikami, z otoczeniem społecznym i biznesowym, a także są zaangażowane społecznie i realizują idee społecznej odpowiedzialności biznesu.

"Cieszymy się, że po raz kolejny możemy odebrać nagrodę dla Firmy Dobrze Widzianej. W tym roku wdrożyliśmy energooszczędne lampy na naszych nośnikach, nawiązaliśmy współpracę z nowymi fundacjami, które będziemy wspierać, a także ruszyliśmy z akcją przetwarzania zużytych ekoplakatów na plecaki, torby, czy nerki." - mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

 

Firma Dobrze Widziana

 

Firma Dobrze Widziana - zdjęcie grupowe

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 30 listopada 2021 r., w siedzibie Business Centre Club. Nagrodę odebrał Wiktor Balcer, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media.

Cityboard Media jest członkiem BCC od 2015 roku. Każdego roku wspieramy OPP, organizujemy kampanie społeczne, pomagamy potrzebującym i wspieramy inicjatywy pracownicze.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl