Wspieramy Ukrainę

Wspieramy Ukrainę

W marcu na naszych nośnikach ruszyła kampania wspierająca Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, które zachęca do przekazywania środków na rzecz ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę.

 

Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy (TPU) istnieje od 2004 r. Organizacja powstała z inicjatywy grupy studentów ukrainistyki i z założenia skupia nie tylko Ukraińców, ale również Polaków oraz przedstawicieli innych narodowości zainteresowanych ukraińską tematyką - kulturą, turystyką, dobrosąsiedzkimi stosunkami. W ostatnich dniach organizacja zajęła się świadczeniem pomocy medycznej i humanitarnej dla ludności cywilnej, Wojska Obrony Terytorialnej oraz dla ukraińskich żołnierzy na terenie Ukrainy. Kampania billboardowa na nośnikach Cityboard Media ma zachęcić do przekazywania środków finansowych na wyżej wymienione cele.

 

 

- Kampanie realizujemy pro bono. Wiemy, jak ważne jest, aby wspierać inicjatywy, które pomagają w tak trudnej sytuacji. Wielu naszych podwykonawców pochodzi z Ukrainy, bądź ma tam swoich bliskich – mówi Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu Cityboard Media. 

Kampania realizowana jest na billboardach cityboard (6x3 m) w Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Warszawie, a także na Śląsku. Szczegóły dotyczące wsparcia można znaleźć na stronie: www.tpu.org.pl/wojna_na_ukrainie

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl