Cityboard zmniejsza emisję CO2

Cityboard zmniejsza emisję CO2

Dzięki zmianie oświetlenia billboardów Cityboard Media w 2021 r. przyczynił się do wyemitowała do atmosfery ponad 8 ton mniej CO2.

W minionym roku postanowiliśmy wymienić oświetlenie na swoich nośnikach reklamowych. Dotychczasowe lampy są sukcesywnie zastępowane oświetleniem LED. – Dzięki ścisłej współpracy Cityboard Media z inżynierami znającymi doskonale specyfikę outdooru, powstały lampy Canaluminair W/B 14-02. Gwarantują one minimalny pobór mocy (34 W), a przy tym równomierne oświetlenie ekranu – mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. Minimalny pobór mocy (lampa zużywa wielokrotnie mniej energii niż poprzednio stosowany model), to oczywiście mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie zmniejszenie emisji CO2. – Według naszych wyliczeń, zastosowanie energooszczędnych lamp na 1/3 sieci naszych nośników, przełożyło się na zmniejszenie rocznej emisji CO2 aż o ponad 8 ton w 2021 r. Cieszymy się z tego faktu, ponieważ rozwiązania ekologiczne od lat są wdrażane w naszej firmie. Przypomnę choćby ekoplakat, który po wykorzystaniu w kampaniach reklamowych przerabiamy na plecaki, nerki, worki, czy torby, które trafiają do naszych klientów – dodaje Marcin Stan.

Wskaźnik emisyjności wylicza Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami Zespół Zarządzania Krajową Bazą
(raport dostępny pod adresem: kobize.pl/Wskazniki_emisyjnosci_grudzien_2021.pdf).

 

Wspomniana lampa Canaluminair W/B 14-02 w 2019 została nagrodzona przez Business Centre Club Medalem Europejskim. 

 

 Cityboard zmniejsza emisję CO2

Świąteczna kampania marki Play na nośniku oświetlonym nową lampą.

 

W 2022 roku planujemy sukcesywnie wymieniać oświetlenie na pozostałych nośnikach reklamowych w swojej sieci.  

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl