psychologia reklamy, ooh, reklama zewnętrzna, kreacja, outdoor, reklama internetowa, digital, wypowiedź
psychologia reklamy, ooh, reklama zewnętrzna, kreacja, outdoor, reklama internetowa, digital, wypowiedź

O psychologii reklamy w Nowym Marketingu


Dlaczego twórcy reklam serwują nam negatywne emocje, na plakatach reklamowych najczęściej prawy dolny róg jest pusty, a na zakupy nie wolno chodzić głodnym - na te pytania odpowiada artykuł pt. "Psychologia reklamy, czyli dlaczego kupujemy więcej niż potrzebujemy", opublikowany w portalu Nowy Marketing. Temat komentuje Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży, który mówi o wykorzystaniu psychologii w projektowaniu plakatów OOH:

Z mojego doświadczenia, a pracuję już w tej branży kilkanaście lat, wynika, że dobrze zaprojektowany plakat to taki, który jest prosty, ale wyrazisty, ma do 7 elementów (tło, adres, logo itd.) w tym 4 słowa, a najważniejszy przekaz jest w centralnym punkcie.

 

Cały wywiad dostępny tutaj: Psychologia reklamy, czyli dlaczego kupujemy więcej niż potrzebujemy

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl