ustawa krajobrazowa, reklama zewnętrzna, identyfikacja wizualna, logo, ooh, outdoor
ustawa krajobrazowa, reklama zewnętrzna, identyfikacja wizualna, logo, ooh, outdoor

W Forbes o Ustawie krajobrazowej


Miesięcznik Forbes opublikował w listopadowym wydaniu advertorial przygotowany przez Cityboard Media. Tekst poświęcony jest Ustawie krajobrazowej i powstających w oparciu o nią uchwał krajobrazowych.

 

Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin - kolejne miasta opracowują projekty uchwał krajobrazowych. To, co pierwotnie miało porządkować przestrzeń, w praktyce wprowadza chaos prawny, może uruchomić lawinę pozwów wobec samorządów, a także naraża na utratę dochodów ogromną rzeszę podmiotów.

Artykuł opisuje między innymi dobre i złe praktyki w zakresie prac nad uchwałami, a także konsekwencje jakie może wywołać wdrażanie niektórych pomysłów.

Jak można się domyślać, skutki przegłosowania uchwał takich jak ta w Krakowie, mogą być bardzo kosztowne dla samorządów. Na łamach prasy przedstawiciele branży już zapowiedzieli, że skorzystają z drogi sądowej. Samorządy czeka zatem lawina pozwów o odszkodowania, ponieważ prawo będzie działało wstecz, uniemożliwiając firmom prowadzenie legalnej działalności gospodarczej.

Cały wywiad dostępny tutaj: USTAWA KRAJOBRAZOWA

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl