konkurs, laureat, firma dobrze widziana, identyfikacja wizualna, logo, csr, reklama zewnętrzna, akcja społeczna, reklama wielkoformatowa
konkurs, laureat, firma dobrze widziana, identyfikacja wizualna, logo, csr, reklama zewnętrzna, akcja społeczna, reklama wielkoformatowa

Cityboard Media to "Firma Dobrze Widziana 2016"


Cityboard Media po raz kolejny została laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Organizatorem imprezy jest Business Centre Club, a honorowym patronatem wydarzenie objęło Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Nagroda przyznawana jest tym firmom, które angażują się społecznie i podejmują szereg działań CSR. Finał siódmej edycji konkursu odbył się 23 listopada 2016 r. w siedzibie BCC w Warszawie. Po wręczeniu nagród uczestnicy wzięli udział w debacie dotyczącej CSR. W dyskusji dominowały głosy, że społeczna odpowiedzialność biznesu to powoli codzienność w polskich firmach.

Cieszymy się z tego wyróżnienia, a innym pomagamy, dlatego że warto to robić. Reklama zewnętrzna doskonale nadaje się do promowania akcji społecznych. Dlatego na naszych wielkoformatowych nośnikach cyklicznie są realizowane kampanie Hospicjów dla Dzieci, Wiosek Dziecięcych i akcje „1%”. Ponad to wspieramy, jako patron mediowy, Warszawską Operę Kameralną i Teatr Powszechny w Warszawie. Stawiamy na promocję sportu i aktywnego trybu życia, działając razem z Czesławem Langiem. Na ekranach cityboard i supercityboard co roku realizujemy ogólnopolską kampanię Tour de Pologne. Angażujemy się także w akcje promujące bezpieczeństwo na drodze oraz wspieramy domy dziecka i fundacje – mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

Kapituła konkursu zwróciła także uwagę na fakt, że Cityboard Media wdraża działania ekologiczne. Mowa tu o ekoplakacie, czyli innowacyjnym podłożu drukarskim, które jest przyjazne i bezpieczne dla otoczenia naturalnego, a sam produkt jest w 100% przetwarzalny.