79. Tour de Pologne na ekranach Cityboard Media

79. Tour de Pologne na ekranach Cityboard Media

W lipcu realizujemy kampanie promującą 79. Tour de Pologne. Cityboard Media jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Tour de Pologne to najważniejszy wyścig kolarski w Polsce, a także jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych. Organizatorem imprezy jest Lang Team, z którym Cityboard Media współpracuje od kilkunastu lat. – Kooperacja pomiędzy naszymi organizacjami ma długą historię. Wspieramy wyścigi i inne imprezy towarzyszące, które promują kolarstwo. Liczymy, że i w tym roku kampania na billboardach Cityboard Media przyciągnie na trasę wyścigu wielu kibiców – mówi Marcin Stan, członek zarządu Cityboard Media.

 

 

79. Tour de Pologne rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a zwycięzcę klasyfikacji generalnej poznamy na krakowskich Błoniach 5 sierpnia. Na trasie wyścigu będzie można zobaczyć billboardy promujące wydarzenie.

Tegoroczna kampania reklamy zewnętrznej jest realizowana w całej Polsce na kilkuset nośnikach cityboard (6x3 m) i kilkudziesięciu nośnikach supercityboard (12x4 m).


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl