kongres małych i średnich przedsiębiorców, instytut cityboard media, identyfikacja wizualna, logo, współczesna komunikacja, reklama zewnętrzna, planowanie kampanii reklamowej, niestandardowe formy komunikacji, ecolight, ekrany ecolight
kongres małych i średnich przedsiębiorców, instytut cityboard media, identyfikacja wizualna, logo, współczesna komunikacja, reklama zewnętrzna, planowanie kampanii reklamowej, niestandardowe formy komunikacji, ecolight, ekrany ecolight

Cityboard Media na VI Europejskim Kongresie MŚP


Instytut Cityboard Media po raz piąty był uczestnikiem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Drugiego dnia imprezy (11.10.2016) Instytut Cityboard Media zorganizował panel ekspercki pod hasłem: "Współczesna komunikacja – wyróżnij się albo zgiń?". Eksperci starali się odpowiedzieć na pytania o aktualną kondycję reklamy, doradzić które formy komunikowania są skuteczne oraz pokazać, na co zwracać uwagę przy projektowaniu kampanii.

Panel zorganizowany przez Instytut Cityboard Media cieszył się ogromną popularnością. Sala, która mogła pomieścić 300 osób, pękała w szwach. Marcin Wojda, Dyrektor Sprzedaży Cityboard Media, mówił między innymi o procesie konwergencji mediów. - Współcześnie mamy do czynienia z tendencją przenikania się mediów, np. outdoor wykorzystuje streaming video, czy internet - wyjaśniał Wojda.

Tomasz Niziołek, ekspert z zakresu planowania kampanii, zwracał uwagę na błędy przy doborze mediów. - Telewizja zbuduje nam szybki zasięg, ale ów zasięg nie musi się przełożyć na efektywność, bo kiedy np. reklamujemy lokalne wydarzenie, to zasięg ogólnopolski jest nam zwyczajnie niepotrzebny; nasza reklama nie trafia wtedy do grupy docelowej - komentował Niziołek. Robert Narojek, który przez wiele lat zarządzał markami z sektora spożywczego, a teraz jest właścicielem firmy N-czekolada, w swoim wystąpieniu mówił o marketingu empatycznym. - Kontekst jest wszystkim co nas otacza. Smartfony i mobilność konsumentów zmieniły relacje jakie konsumenci tworzą z markami. Dziś to konsument ma całkowitą władzę nad markami, dlatego to "context is king" - twierdzi Narojek.

Cityboard Media aktywnie promował VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Informacja o Kongresie pojawiła się na 5 warszawskich ekranach ecolight i 30 ekranach cityboard w największych miastach Polski.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl