Kampania 32. Finału WOŚP na ekranach Cityboard Media

Kampania 32. Finału WOŚP na ekranach Cityboard Media

Z początkiem roku na naszych nośnikach ruszyła kampania promująca 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Plakaty Fundacji WOŚP pierwszy raz w historii pojawiły się na ekranach Cityboard.

Jako firma od wielu lat wspieramy szereg instytucji i fundacji, które działają na rzecz dobra społecznego. – Cieszymy się, że w tym roku Fundacja WOŚP zaprezentowała swoją kampanię na naszych billboardach. Tak duża i silna marka zasługuje na odpowiednią ekspozycję. Liczę, że to dobry początek dłużej współpracy – mówi Marcin Stan, członek zarządu Cityboard Media.

Hasło tegorocznego Finału to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Celem zbiórki jest zgromadzenie środków na zakup sprzętu dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 r. 

 

 

W ramach współpracy, tegoroczna kampania 32. Finału WOŚP jest realizowana w Warszawie na kilkudziesięciu nośnikach cityboard (6x3 m).


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl