Kampania PSEW na nośnikach Cityboard Media

Kampania PSEW na nośnikach Cityboard Media

W lutym ruszyła na naszych nośnikach na Śląsku kampania „Więcej niż energia”. Jej inicjatorem jest Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej, które promuje powstawanie nowych miejsc pracy w OZE.

Kampania ma za zadanie podkreślić znaczenie odnawialnych źródeł energii (OZE) w Polsce. „OZE to przyszłość Twojego zatrudnienia. Transformacja energetyczna oznacza 300 tys. nowych miejsc pracy do 2023 roku” głoszą komunikaty na plakatach. Ekspozycja na billboardach została zaplanowana wyłącznie na Śląsku, ponieważ tam znajduje się grupa celowa. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) chce w ten sposób pokazać, że OZE i gospodarka wokół nich skupiona gwarantują miejsca pracy i rozwój regionów. 

Troska o środowisko naturalne i przeciwdziałanie globalnemu ociepleniu to aktualnie największe wyzwania stojące przed światem. Potrzeba pozyskiwania czystej i taniej energii będzie coraz większa, bo nieubłaganie wyczerpują̨ się zasoby kopalnych źródeł energii. Energia z wiatru nie jest zależna od dostępności paliw konwencjonalnych – jest surowcem bezpłatnym i niewyczerpanym.

 

 

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej jest organizacją pozarządową działającą od 1999 r., założoną̨ przez grupę̨ osób zainteresowanych wdrażaniem technologii wiatrowych na terenie Polski. Nadrzędnym celem Stowarzyszenia jest praca na rzecz poprawy istniejących i tworzenia nowych zapisów prawnych oraz zwiększenia świadomości społecznej w zakresie energetyki wiatrowej, tak aby umożliwić jej dynamiczny rozwój w Polsce. Celem PSEW jest również̇ podejmowanie inicjatyw mających na celu zwalczanie barier rozwoju energetyki wiatrowej. Stowarzyszenie skupia czołowe firmy działające na rynku energetyki wiatrowej w Polsce: inwestorów, deweloperów, producentów turbin i podzespołów do elektrowni, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

To już druga kampania PSEW realizowana na naszych nośnikach. W sierpniu 2022 w całej Polsce można było zobaczyć billboardy Cityboard z kreacją „Energia z wiatru = energia wolności”.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl