Cityboard Media partnerem Lang Team

Cityboard Media partnerem Lang Team

Andrzej Grudziński i Czesław Lang podpisali nową umowę o współpracy pomiędzy Cityboard Media a Lang Teamem – organizatorem największego w Polsce wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, należącego do kolarskiej ligi mistrzów.

Cityboard Media z Lang Teamem współpracuje od kilkunastu lat. Ostatnia umowa wygasła z końcem 2023 roku, a wiosną 2024 strony podpisały nowy dokument. - Czesław Lang i Lang Team to nasi partnerzy biznesowi z którym łączy nas długa relacja biznesowa i sportowa. Cieszymy się, że udało nam się dojść do porozumienia w sprawie kontynuacji współpracy. Kampanie Lang Teamu od zawsze mają swoje miejsce na billboardach cityboard i to się nie zmieni w najbliższych latach – komentuje Andrzej Grudziński, pełnomocnik zarządu firmy.

Na mocy umowy Cityboard Media został partnerem medialnym wydarzeń organizowanych przez Lang Team i otrzymał wyłączność w kategorii reklama zewnętrzna. Nowa umowa zakłada realizacje każdego roku kampanii outdoorowych blisko tysiącu ekranach cityboard i supercityboard. Dzięki temu informacja o imprezach i wyścigach dotrze do wielu milionów odbiorców.

 

 

Cityboard Media co roku realizuje kampanie promujące jedną z największych imprez sportowych w kraju - wyścig kolarski Tour de Pologne. Dodatkowo wspiera promocję innych imprez sportowych, takich jak Tour de Pologne Amatorów, Orlen Lang Team Race, czy szereg imprez towarzyszących. W tym roku na billboardach Cityboard będzie można zobaczyć także kampanię promującą Tour de Pologne Kobiet.

W ramach współpracy w amatorskich imprezach kolarskich bierze udział drużyna Cityboard Media, a współpracownicy firmy mają okazję trenować kolarstwo pod okiem Czesława Langa.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl