Cityboard Media z nominacją do nagrody Lidera Polskiego Biznesu

Cityboard Media z nominacją do nagrody Lidera Polskiego Biznesu

Nasza firma otrzymała z rąk Business Centre Club nominację do nagrody Lidera Polskiego Biznesu. To wyróżnienie dla firm, które wykazują się szczególnymi osiągnięciami biznesowymi.

Lider Polskiego Biznesu to nagroda dla firm i przedsiębiorców osiągających najlepsze wyniki finansowe w danym roku, oferujących produkty i usługi o wysokiej jakości oraz realizujących zasady społecznej odpowiedzialności biznesu – tym samym przyczyniających się do rozwoju polskiej gospodarki.

Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w 31. edycji konkursu otrzymały firmy wyłonione przez Jury w procesie konkursowym. Złotymi Statuetkami Lidera Polskiego Biznesu nagrodzono 15 firm. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy wręczone zostały także Platynowe Statuetki Lidera Polskiego Biznesu - za wyjątkowe osiągnięcia biznesowe.

Nominację do nagrody odebrał z rąk Prezesa BCC Jacka Golszewskiego Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu.

 

 

W tym roku, przy okazji wręczania nominacji nagród BCC uhonorowało również dwie wybitne osobistości - profesora Adama Bodnara (otrzymał Nagrodę Specjalną za swoją działalność jako Rzecznik Praw Obywatelskich), a także ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce, Marka Brzezińskiego. Został nagrodzony za zasługi w wzmacnianiu polsko-amerykańskich relacji biznesowych i społecznych.

Cityboard Media nominację do tej nagrody otrzymał po raz pierwszy w historii.

 

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl