Alexander

ALEXANDER

Kampania promująca gry planszowe
Alexander to producent zabawek i gier planszowych dla dzieci. Na profilu marki na Instagramie i Facebooku prezentowaliśmy brand i ofertę produktów, aby w ten sposób zbudować  świadomość marki i zachęcić klientów do zakupu. Koncepcja komunikacji obejmowała promocję gier, które są idealnym prezentem pod choinkę.
Poprzez stworzenie digital stickersów zaangażowaliśmy użytkowników. W ramach kampanii na TikToku stworzyliśmy animowane kreacje, które wygenerowały miliony odsłon. Podjęliśmy również współpracę z kilkunastoma influencerami z tej platformy. Publikacje spotkały się z wieloma pozytywnymi reakcjami oraz wyświetleniami o łącznej liczbie ponad 120 000. Dwukrotnie przekroczyliśmy gwarantowany zasięg i wyświetlenia reklam na Facebooku i Instagramie. Zasięg reklam na TikToku był osiemnasto krotnie większy niż estymowany, a liczbę wyświetleń przekroczyliśmy 26 razy. Dzięki naszej grudniowej kampanii produkty znikały z półek sklepowych.
  • Firma: Alexander
  • Marka: Gry planszowe
  • Cel: zbudowanie świadomości i wzrost sprzedaży w okresie świątecznym
  • Zastosowane produkty: digital stickersy, influencer marketing, Facebook Ads, TikTok Ads
  • Kreacja: Cityboard Digital
  • Wykonanie: Cityboard Digital
Cityboard Digital

AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.