Bydgoszcz

  • Lokalizacja: województwo kujawsko-pomorskie
  • Dzięki reklamie zewnętrznej ponad 350 000 potencjalnych klientów dowie się o Twoim biznesie
  • W Bydgoszczy możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
To doskonałe miejsce do inwestycji. Bydgoszcz zajęła pierwsze miejsce wśród miast polskich w rankingu Doing Business in Poland 2015 przygotowanym przez Bank Światowy. W tym mieście funkcjonuje ponad 550 spółek z kapitałem zagranicznym. To miasto z ogromnym potencjałem. Skorzystaj z niego, zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Bydgoszczy i znajdź nowych klientów, kontrahentów i dostawców. W Bydgoszczy krzyżują się ważne szlaki drogowe, kolejowe, a także wodne (międzynarodowa droga wodna E70). Dodatkowo w mieście znajduje się Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci dotrzeć do wszystkich tych, którzy odwiedzają miasto.
Ekrany dostępne w Bydgoszczy:
Bydgoszcz słynie z festiwali muzycznych. Najbardziej znane to Musica Antiqua Europae Orientalis, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im I.J. Paderewskiego, Bydgoski Festiwal Operowy, czy Bydgoskie Impresje Muzyczne. Te wydarzenia przyciągają do miasta gości i turystów. Każdy z nich może być Twoim klientem. Dzięki reklamie zewnętrznej w Bydgoszczy dowiedzą się o Twojej działalności, a Ty zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Bydgoszczy:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Bydgoszczy. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.