Tablice reklamowe Bytom

Reklama zewnętrzna Bytom

Billboardy Bytom

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 170 000 mieszkańców Bytomia zobaczy Twoją reklamę
  • W Bytomiu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Bytomiu, bo to dobre miejsce do rozwoju Twojego biznesu. Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej, czy Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna to instytucje, które pomagają przedsiębiorcom i przyciągają do miasta biznes. Conbelts Bytom, Tsl Silesia, Maksimum, Digital Core Design – to tylko kilka z wielu dużych firm, które zainwestowały w tym mieście. Łatwo znajdziesz tu nowych partnerów do biznesu, nowych kontrahentów, czy klientów.

Miasto jest dobrze skomunikowane pod względem kolejowym i drogowym (między innymi autostrada A1 oraz szereg dróg krajowych). Nośniki reklamowe w Bytomiu sprawią, że Twoją reklamę zobaczą klienci z innych regionów i miast. To szansa dla Twojego biznesu. Nasze billboardy w Bytomiu znajdziesz przy ulicy Zabrzańskiej (Szombierki), a także przy ulicy Niedurnego (Nowy Bytom).
Ekrany dostępne w Bytomiu:
Miasto przyciąga także ludzi kultury i sztuki. Tu swoją siedzibę ma Śląski Teatr Tańca, Wydział Teatru Tańca Krakowskiej PWST, Opera Śląska, czy Bytomskie Centrum Kultury. Nośniki reklamowe Cityboard Media sprawią, że ze swoją informacją dotrzesz do ludzi aktywnych, mobilnych, odwiedzających miasto, aby skorzystać z oferty kulturalnej. Postaw na reklamę zewnętrzną w Bytomiu.
Przykładowe lokalizacje w Bytomiu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Bytomiu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl