Reklama zewnętrzna Bytom

Billboardy Bytom

Bytom

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 170 000 mieszkańców Bytomia zobaczy Twoją reklamę
  • W Bytomiu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Bytomiu, bo to dobre miejsce do rozwoju Twojego biznesu. Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej, czy Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna to instytucje, które pomagają przedsiębiorcom i przyciągają do miasta biznes. Conbelts Bytom, Tsl Silesia, Maksimum, Digital Core Design – to tylko kilka z wielu dużych firm, które zainwestowały w tym mieście.Łatwo znajdziesz tu nowych partnerów do biznesu, nowych kontrahentów, czy klientów.

Miasto jest dobrze skomunikowane pod względem kolejowym i drogowym (między innymi autostrada A1 oraz szereg dróg krajowych). Nośniki reklamowe w Bytomiu sprawią, że Twoją reklamę zobaczą klienci z innych regionów i miast. To szansa dla Twojego biznesu.
Ekrany dostępne w Bytomiu:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
Miasto przyciąga także ludzi kultury i sztuki. Tu swoją siedzibę ma Śląski Teatr Tańca, Wydział Teatru Tańca Krakowskiej PWST, Opera Śląska, czy Bytomskie Centrum Kultury. Nośniki reklamowe Cityboard Media sprawią, że ze swoją informacją dotrzesz do ludzi aktywnych, mobilnych, odwiedzających miasto, aby skorzystać z oferty kulturalnej. Postaw na reklamę zewnętrzną w Bytomiu.
Przykładowe lokalizacje w Bytomiu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Bytomiu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.