Tablice reklamowe Dąbrowa Górnicza

Reklama zewnętrzna Dąbrowa Górnicza

Billboardy Dąbrowa Górnicza

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 112 000 mieszkańców Dąbrowy Górniczej zobaczy Twoją reklamę
  • W Dąbrowie Górniczej możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
W Dąbrowie Górniczej mieszczą się: największa w Polsce huta stali ArcelorMittal Poland, Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa, a także huta szkła koncernu Saint-Gobain. Od ponad 20 lat działa tu sosnowiecko-dąbrowska podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wszystkie te instytucje przyciągają do miasta każdego dnia pracowników z okolicznych miast i miejscowości, a także dostawców czy kontrahentów. Reklama zewnętrzna w Dąbrowie Górniczej zagwarantuje Ci, że poinformujesz ich wszystkich o swojej ofercie, łatwo rozszerzysz grupę klientów i zwiększysz zyski.

Pogoria to zespół zbiorników wodnych w Dąbrowie Górniczej, który jest niewątpliwą atrakcją turystyczną miasta. Przyciąga on plażowiczów, wędkarzy, amatorów sportów wodnych (zimną ze zbiorników korzystają z także bojerowcy). Dzięki reklamie wielkoformatowej każdy z nich może dowiedzieć się o Twoim biznesie. Inne atrakcyjne miejsce, to Pustynia Błędowska, która rozciąga się od Błędowa, czyli jednej z dzielnic Dąbrowy Górniczej, aż do gminy Klucze. Pustynia jest idealnym miejscem dla wędrówek pieszych oraz konnych. Daj szansę swojemu biznesowi i poinformuj, za pomocą reklamy zewnętrznej, turystów o swojej ofercie. W Dąbrowie Górniczej nasze billboardy znajdziesz przy ul. Ludowej (Mydlice), al. Róż (Śródmieście) i ul. Józefa Piłsudskiego (Gołonóg).
Ekrany dostępne w Dąbrowie Górniczej:
Dąbrowa Górnicza jest miastem świetnie zlokalizowanym, ponieważ przebiega tu droga ekspresowa S1 (fragment trasy europejskiej E 75), a także drogi krajowe nr 86 i 94. Przez miasto każdego dnia przejeżdżają Twoi potencjalni klienci z innych części kraju. Reklama zewnętrzna sprawi, że usłyszą o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Dąbrowie Górniczej:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Dąbrowie Górniczej. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl