Tablice reklamowe Gdynia

Reklama zewnętrzna Gdynia

Billboardy Gdynia

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 247 000 ludzi dowie się o Twoim biznesie
  • W Gdyni możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Dlaczego warto postawić na reklamę zewnętrzną w Gdyni? Powody są co najmniej trzy. Po pierwsze: Gdynia to bardzo prężnie rozwijające się miasto, które przyciąga przedsiębiorców. W 2016 roku działało tu prawie 40 000 firm. W mieście znajduje się 2. pod względem przeładunków port morski w Polsce oraz główny port pasażerski Trójmiasta. Dzięki naszym tablicom reklamowym zyskasz nowych dostawców, partnerów, ale przede wszystkim klientów. Nie tylko z Polski.

Po drugie: to właśnie w Gdyni od lat odbywa się Festiwal Filmowy, podczas którego przyznawane są najważniejsze polskie nagrody filmowe „Złote Lwy”. Marką samą w sobie jest festiwal muzyczny Open’er. Te wydarzenia przyciągają do miasta dziesiątki tysięcy uczestników (młodzi ludzie, generacja X, Y, Z) z całego kraju. Reklama zewnętrzna gwarantuje Ci dotarcie do nowych klientów.
Ekrany dostępne w Gdyni:
Po trzecie: Gdynia jest jednym z najważniejszych miejsc turystycznych w Polsce, które w okresie wakacyjnym tętni życiem. Setki tysięcy osób, nie tylko z Polski, przyjeżdża tu wypoczywać, zwiedzać i korzystać z uroków miasta. Każdy z nich może być Twoim klientem. Daj im szansę Cię zobaczyć i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Gdyni.
Przykładowe lokalizacje w Gdyni:
Wyborczy przekaz

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Gdyni. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl