Tablice reklamowe Gliwice

Reklama zewnętrzna Gliwice

Billboardy Gliwice

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 180 000 ludzi dowie się o Twoich produktach i usługach
  • W Gliwicach możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Gliwice – nośniki reklamowe w tym mieście to świetna inwestycja. Dlaczego? Po pierwsze: znajdują się tu fabryki Opla, NGK Ceramics, czy Bemaru, więc dzięki reklamie zewnętrznej łatwo dotrzesz do przedsiębiorców, producentów, czy dostawców. Wszyscy oni mogą stać się Twoimi nowymi klientami. Po drugie: Gliwice to świetnie skomunikowane miasto, ponieważ dobiegają tutaj autostrady A1 i A4, szereg dróg wojewódzkich i krajowych, a także szeroko rozbudowana sieć kolejowa. Twoją reklamę na outdoorze zobaczą klienci z innych miast i regionów, a Ty zwiększysz sprzedaż.

Po trzecie: mieszkańcy tego miasta wiele czasu spędzają w podróży do pracy, szkoły, czy na zakupy, dlatego reklama zewnętrzna efektywnie dociera do szerokich grup odbiorców. Ludzie w podróży spędzają dziś coraz więcej czasu, a reklama wielkoformatowa efektywnie dotrze do nich z Twoją informacją. Nasze billboardy w Gliwicach znajdziesz przy ul. Jana Pawła II, ul. Rybnickiej, ul. Kozielskiej (osiedle Wojska Polskiego), ul. Tarnogórskiej (osiedle Obrońców Pokoju), ul. Dworcowej, ul. Łabędzkiej (Stare Gliwice) i ul. Kujawskiej (Sośnica).
Ekrany dostępne w Gliwicach:
Po czwarte: w Gliwicach znajdują się: Specjalna Strefa Ekonomiczna, Instytut PAN, a także Politechnika Śląska, czyli naukowo-biznesowe instytucje przyciągające do miasta ludzi młodych, wykształconych, którzy dobrze zarabiają. Mogą to być Twoi klienci. Pozwól im usłyszeć w Twoim biznesie. Gliwice to miasto z perspektywami, gdzie opłaca się inwestować w outdoor.
Przykładowe lokalizacje w Gliwicach:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Gliwicach. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl