Tablice reklamowe Grudziądz

Reklama zewnętrzna Grudziądz

Billboardy Grudziądz

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Prawie 100 000 mieszkańców Grudziądza zobaczy Twoją reklamę
  • W Grudziądzu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Zastanawiasz się, jak zaistnieć na lokalnym rynku? Billboardy w Grudziądzu to doskonałe rozwiązanie, które przyciągnie uwagę nowych klientów i wpłynie na większą rozpoznawalność Twojej marki. Grudziądz to miasto, które przyciąga inwestorów. Swoje centra logistyczne mają tu Rossmann, czy Jeronimo Martins. Najwięksi pracodawcy to producenci dekoracji okiennych, pomp, świec, czy też fabryka uzbrojenia. Każda z tych firm przyciąga do miasta pracowników i inwestorów. To doskonała szansa dla Twojego biznesu, bo dzięki reklamie zewnętrznej dotrzesz do nowych klientów.
W pobliżu miasta przebiega nitka autostrady A1. Ta lokalizacja sprawia, że na odcinku Grudziądz – Trójmiasto generowany jest intensywny ruch samochodowy. Sprzyja to reklamie zewnętrznej, która trafia do pasażerów i kierowców. Dzięki temu łatwo dotrzesz z informacją o Twoim biznesie do wszystkich, którzy udają się do pracy, szkoły, na zakupy, czy wypoczynek.

Spichlerze, Brama Wodna, Góra Zamkowa z Wieżą Klimek, Cytadela, Bazylika św. Mikołaja, czy Jezioro Rudnickie przyciągają do Grudziądza dziesiątki tysięcy turystów i gości. Reklama zewnętrza to doskonały sposób, aby poinformować o Twoim biznesie wszystkich, którzy odwiedzają to miasto.
Ekrany dostępne w Grudziądzu:
W Grudziądzu i okolicach nie brakuje dobrych sposobów na spędzanie czasu wolnego. Mieszkańcy miasta korzystają z jezior, solanek termalnych, parku linowego, czy miasteczka westernowego. Dzięki temu często się przemieszczają i mają kontakt z reklamą OOH. Każdy z nich może być Twoim klientem. Postaw na reklamę wielkoformatową i znajdź nowych klientów.
Przykładowe lokalizacje w Grudziądzu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Grudziądzu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl