Reklama zewnętrzna Kalisz

Billboardy Kalisz

Kalisz

  • Lokalizacja: województwo wielkopolskie
  • Ponad 100 000 mieszkańców Kalisza dowie się o Twoim biznesie
  • W Kaliszu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Kalisz stwarza dobry klimat do rozwoju przemysłu. Działa tu Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK", w której znajdują się także tereny inwestycyjne Kalisza. "INVEST - PARK" jest jedną z najszybciej rozwijających się stref przemysłowych w Polsce. Kalisz otrzymał także tytuł od magazynu Forbes tytuł Miasta Atrakcyjnego dla Biznesu. W Kaliszu dominuje przemysł spożywczy (np. Winiary, Colian, Kilargo) i odzieżowy (Big Star). Dzięki reklamie na outdoorze łatwo znajdziesz nowych klientów, zwiększysz sprzedaż i rozwiniesz biznes.

Kalisz to najstarsze miasto w Polsce, pełne zabytków, gdzie stawia się na kulturę. Każdego roku dziesiątki tysięcy turystów odwiedzają Kalisz. Dużą popularnością cieszy się Kaliski Gród Piastów, Rezerwat Archeologiczny, Kaliski Ratusz, Baszta Dorotka czy Most Kamienny. Każdy gość, czy turysta odwiedzający to miasto może dowiedzieć się o Twoim biznesie. Daj mu szansę i zareklamuj się na nośnikach Cityboard Media.
Ekrany dostępne w Kaliszu:
Festiwal Pianistów Jazzowych, Kaliskie Spotkania Teatralne, Festiwal Pieśni Żydowskiej i Izraelskiej ''Shalom – to tylko kilka imprez, które ściągają do miasta gości z Polski i innych krajów. Reklama zewnętrzna pomoże Ci poinformować o Twoich produktach i usługach.
Przykładowe lokalizacje w Kaliszu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Kaliszu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl