Reklama zewnętrzna Kielce

Billboardy Kielce

Kielce

  • Lokalizacja: województwo świętokrzyskie
  • Prawie 200 000 mieszkańców Kielc może dowiedzieć się o Twoim biznesie
  • W Kielcach możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Chcesz rozwinąć swój biznes i zwiększyć zyski? Zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Kielcach. Targi Kielce to jedno z najważniejszych miejsc konferencyjnych w kraju. Każdego roku odbywa się tutaj ponad 700 targów, kongresów i szkoleń, które przyciągają uwagę mediów, a co najważniejsze, rzesze przedsiębiorców, wystawców, klientów, inwestorów i dostawców. Dzięki reklamie zewnętrznej wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zyskasz nowych klientów. W Kielcach znajduje się także Park Technologiczny, który oferuje nowoczesną i profesjonalnie przygotowaną infrastrukturę oraz uzbrojone tereny inwestycyjne.
Ekrany dostępne w Kielcach:
Chcesz poszerzyć grupę swoich klientów? Kielce to miejsce, gdzie rodzą się sportowe emocje. Ekstraklasowy klub piłkarski Korona przyciąga na swoje mecze kibiców z całego kraju. Każdy z nich może być Twoim klientem. Dzięki reklamie zewnętrznej mogą o usłyszeć w Twoim biznesie. Nie czekaj i daj szansę swojemu biznesowi!
Przykładowe lokalizacje w Kielcach:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Kielcach. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl