Konin

  • Lokalizacja: województwo wielkopolskie
  • Twoja reklama dotrze do ponad 75 000 mieszkańców Konina
  • W Koninie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Konin to główne miasto Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Złoża tego surowca gwarantują miastu rozwój i zapewniają mieszkańcom pracę. O ważności miasta świadczy fakt, że Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin dostarcza ponad 8,5% wytwarzanej w Polsce energii elektrycznej. W Koninie znajduje się też jedyna w Polsce huta aluminium, która wytwarza ponad 80 tys. ton wyrobów walcowanych rocznie. Obecność tak kluczowych przedsiębiorstw sprawia, że do miasta przyjeżdżają tysiące przedsiębiorców, dostawców i gości. Reklama zewnętrzna w Koninie sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie.

W Koninie swoją siedzibę ma wielokrotny mistrz Polski w piłce nożnej kobiet Medyk Konin. To klub, który przyciąga na swoje mecze tysiące kibiców i zainteresowanie mediów z całego kraju. Reklama zewnętrzna spowoduje, że dotrzesz ze swoją informacją do nowych klientów – kibiców, gości, mediów.
Ekrany dostępne w Koninie:
Turystów do Konina przyciągają urokliwa starówka, Kościół św. Bartłomieja, Zespół Klasztorny oo. Reformatów, czy synagoga. Każdy, kto odwiedza miasto może usłyszeć o Twojej ofercie. Dzięki reklamie zewnętrznej w Koninie, będzie miał taką okazję. Postaw na reklamę wielkoformatową już dziś!
Przykładowe lokalizacje w Koninie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Koninie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.