Reklama zewnętrzna Legnica

Billboardy Legnica

Legnica

  • Lokalizacja: województwo dolnośląskie
  • Ponad 100 000 mieszkańców Legnicy usłyszy o Twojej ofercie
  • W Legnicy możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Legnica to miasto bardzo dobrze skomunikowane. Krzyżują się tu autostrada A4 wiodąca z zachodu Europy na Ukrainę oraz droga krajowa nr 3 (planowana droga szybkiego ruchu S3) z południa kontynentu nad Bałtyk i do Skandynawii. Legnica w linii prostej leży zaledwie 75 km od Wrocławia,170 km od Drezna i Pragi, a także 200 km od Berlina. Bliska odległość od granicy (Niemcy - 90 km, Czechy - 70 km) sprawia, że kwitnie tu wymiana handlowa. Reklama zewnętrzna w Legnicy pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć biznes.

Miasto prężnie się rozwija. W Legnicy swoje zakłady ma KGHM Polska Miedź, a od 1997 roku działa tu Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Działa w niej kilkanaście firm, które zatrudniają kilka tysięcy osób. Strefa przyciąga do miasta przedsiębiorców, gości, kontrahentów, dostawców. Wszyscy oni mogą stać się Twoimi klientami. Dzięki reklamie wielkoformatowej w Legnicy usłyszą o Twoim biznesie.
Ekrany dostępne w Legnicy:
Zamek Piastów, katedra, kościół Marii Panny, Akademia Rycerska oraz wille w dzielnicy Tarninów – te atrakcje przyciągają do miasta turystów i gości. Stawiając na reklamę zewnętrzną dajesz sobie szanse na nowych klientów.
Przykładowe lokalizacje w Legnicy:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Legnicy. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl