Reklama zewnętrzna Łódź

Billboardy Łódź

Łódź

  • Lokalizacja: województwo łódzkie
  • Prawie 700 000 osób może zobaczyć Twoją reklamę
  • W Łodzi możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Nowoczesne technologie, infrastruktura, logistyka, AGD – te gałęzie przemysłu dominują w Łodzi, przyciągając do miasta specjalistów, inwestorów i dostawców. Wszyscy oni mogą stać się Twoimi klientami. Dzięki outdoorowi dowiedzą się o Twoim biznesie. Daj im szanse i pokaż się! Zależy Ci na szerokim zasięgu Twojej reklamy? Skorzystaj z faktu, że do miasta ludzi przyciąga Manufaktura, czyli jedno z największych w Polsce centrów handlowych. Dodatkowo w Rzgowie pod Łodzią znajduje się Centrum Handlowe Ptak, czyli największy ośrodek handlu odzieżą i tekstyliami w Polsce oraz jeden z największych w Europie. Chcesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć zyski? Dzięki reklamie zewnętrznej w Łodzi o Twoim biznesie dowiedzą się turyści, którzy odwiedzają miasto. Atrakcji tu nie brakuje: ulica Piotrkowska, jedyne w Polsce Muzeum Kinematografii, dzielnica Księży Młyn, Muzeum Włókiennictwa, czy Pałac Izraela Poznańskiego.
Ekrany dostępne w Łodzi:
Łódź jest doskonale zlokalizowana (centralne położenie), wyposażona w gęstą sieć dróg ekspresowych (S8, S14), autostrady (A1, A2), port lotniczy oraz połączenia kolejowe. Reklama zewnętrzna sprawi, że dotrzesz z informacją do nowych Klientów. Pozwól się dostrzec i zainwestuj w reklamę wielkoformatową już dziś.
Przykładowe lokalizacje w Łodzi:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Łodzi. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl