Tablice reklamowe Łomża

Reklama zewnętrzna Łomża

Billboardy Łomża

  • Lokalizacja: województwo podlaskie
  • Ponad 62 000 mieszkańców Łomży dowie się o Twoim biznesie
  • W Łomży możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Łomża sprzyja biznesowi. To tu swoją siedzibę ma znany w całym kraju Browar Łomża, producent szyb UniGlass Polska, producent pasz De Heus, czy producent okien Domel. Funkcjonuje tu także Podstrefa Łomżyńskiej Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która przyciąga inwestorów, klientów i gwarantuje prace. Dla biznesu stworzono też w Łomży Park Przemysłowy, który zapewnia dogodne warunki do rozwoju. Jeśli zainwestujesz w reklamę zewnętrzną w Łomży o Twoim biznesie usłyszą inni przedsiębiorcy, dostawcy, partnerzy. Każdy z nich może być Twoim klientem.

Przez Łomże przebiegają drogi krajowe nr 61, 63 i 64. To zapewnia ruch tranzytowy przez miasto i stwarza okazję do rozwoju Twojego biznesu. Dzięki reklamie wielkoformatowej o Twojej ofercie dowiedzą się klienci z innych części Polski, a Ty zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Łomży:
Ilość zabytkowych miejsc w Łomży jest imponująca. Turystów i gości przyciągają Stary i Nowy Rynek, Plac Niepodległości, dawny Rynek Wołowy, klasycystyczny Ratusz, pseudobarokowe kamieniczki z szeregiem arkad, Muzeum Północno-Mazowieckiego, Kamienica rodziny Śledziewskich. Każdy, kto odwiedza Łomże może dowiedzieć się o Twoim biznesie. Reklama zewnętrzna da Ci szanse na dynamiczny rozwój. Skorzystaj już dziś i skorzystaj z oferty Cityboard Media.
Przykładowe lokalizacje w Łomży:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Łomży. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl