Mikołów

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Prawie 40 000 mieszkańców Mikołowa dowie się o Twoim biznesie
  • W Mikołowie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Mikołów to miasto, które chętnie odwiedzają turyści ze względu na kilka pereł architektury. Neorenesansowy ratusz i secesyjna kamienica ulokowane na rynku, pochodząca z XIX wieku kamienica o niezwykłej elewacji i niecodziennych kolorach przy ulicy Jana Pawła II nr 10, a także narożna, jednopiętrowa kamienica z przełomu XVIII/XIX wieku w której mieszczą się hotel i restauracja (również przy ulicy Jana Pawła II, nr 23). To tylko kilka przykładów świadczących o atrakcyjności Mikołowa. Dzięki reklamie zewnętrznej każdy, kto odwiedza to miasto dowie się o Twoim biznesie. Daj sobie szansę i zainwestuj w reklamę wielkoformatową.

Mikołów to miasto, gdzie można spędzać aktywnie czas. Działa tu 13 różnych klubów sportowych, pływalnia Aqua Plant, organizowane są rajdy rowerowe, czy biegi uliczne. Reklama wielkoformatowa zagwarantuje Ci dotarcie z informacją do ludzi aktywnych, którzy spędzają czas na świeżym powietrzu.
Ekrany dostępne w Mikołowie:
Mikołów leży w bardzo bliskiej odległości od Katowic, Tychów i Rudy Śląskiej. Takie położenie sprawia, że przez miasto przejeżdżają codziennie dziesiątki tysięcy ludzi w drodze do pracy, szkoły, czy na zakupy. Reklama zewnętrzna sprawi, że o Twojej ofercie dowiedzą się ludzie z całego regionu.
Przykładowe lokalizacje w Mikołowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Mikołowie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.