Olsztyn

  • Lokalizacja: województwo warmińsko-mazurskie
  • Twoja reklama może dotrzeć do ponad 170 000 mieszkańców
  • W Olsztynie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Olsztyn to doskonałe miejsce, aby rozwijać biznes. Na terenie miasta funkcjonuje ponad 20 000 firm, z czego większość (95,9 proc.) stanowią mikro przedsiębiorstwa zatrudniające do 9 osób, zaś cały sektor MŚP stanowi 99,8% zarejestrowanych firm. Dla przedsiębiorców stworzono Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

W Olsztynie swoje przedstawicielstwa mają takie firmy jak Michelin Polska, czy Philips Lighting. Dzięki reklamie zewnętrznej w Olsztynie łatwo znajdziesz nowych partnerów do biznesu, kontrahentów, dostawców, a co najważniejsze klientów.
Ekrany dostępne w Olsztynie:
Chcesz dotrzeć do nowej grupy klientów? Olsztyn to bardzo popularne miejsce dla turystów. Zamek Kapituły Warmińskiej, Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera, a przede wszystkim 11 jezior znajdujących się w granicach miasta. Wszystkie te atrakcje przyciągają turystów i gości do Olsztyna. Dzięki reklamie zewnętrznej dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Olsztynie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Olsztynie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.