Reklama zewnętrzna Opole

Billboard Opole

Opole

  • Lokalizacja: województwo opolskie
  • Ponad 110 000 mieszkańców Opola zobaczy Twoją reklamę
  • W Opolu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Opole to stolica regionu. Do pracy, na zakupy (CH Karolinka, CH Solaris, CH Turawa Park), do szkoły przyjeżdżają tu tysiące ludzi z całego województwa. Jeśli zareklamujesz się na nośnikach wielkoformatowych Cityboard Media, wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie. Miasto leży w niedalekiej odległości od granic z Czechami i Niemcami. To sąsiedztwo to szansa dla Twojego biznesu na nowych klientów i zwiększenie zysków. Dzięki reklamie zewnętrznej w Opolu turyści, zagraniczni goście i przedsiębiorcy dowiedzą się o Twoich produktach i usługach.
Ekrany dostępne w Opolu:
W Opolu kwitnie życie kulturalne. Teatry, kina, galerie, Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, Muzeum Polskiej Piosenki, Muzeum Wsi Opolskiej – wszystkie te atrakcje przyciągają do miasta tysiące gości i turystów. Każdy z nich może być Twoim klientem. Gdy zainwestujesz w reklamę zewnętrzną w Opolu, Twój biznes zyska nowy wymiar.
Przykładowe lokalizacje w Opolu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Opolu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl