Reklama zewnętrzna Ostrowiec Świętokrzyski

Billboardy Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski

  • Lokalizacja: województwo świętokrzyskie
  • Ponad 70 000 mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego zobaczy Twoją reklamę
  • W Ostrowcu Świętokrzyskim możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Ostrowiec Świętokrzyski to miejscowość położona na ziemi sandomierskiej w historycznej Małopolsce, nad rzeką Kamienną. Miasto kojarzy się z przemysłem metalurgicznym, ale także z sektorem hutnictwa, żelaza i stali. W mieście znajduje się Huta „Ostrowiec” - największy zakład przemysłowy województwa świętokrzyskiego działający od 1839 roku. Billboardy w Ostrowcu Świętokrzyskim pozwolą Ci dotrzeć z komunikacją do Twoich klientów.
Chcesz dotrzeć do ludzi młodych? Na terenie miasta działa Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości, gdzie kształci się młodzież, między innymi, z terenu powiatu ostrowieckiego. Ciekawymi atrakcjami przyciągającymi turystów do miasta są: Kościół pw. św. Michała Archanioła, Pałac Wielopolskich z lat 1887–99, pozostałości cmentarza żydowskiego oraz wiele pomników przyrody.
Ekrany dostępne w Ostrowcu Świętokrzyskim:
Przez Ostrowiec Świętokrzyski przebiega droga krajowa numer 9, którą dojedziesz do Rzeszowa, Tarnobrzegu oraz Radomia. Zlokalizowane są tu liczne drogi wojewódzkie (754, 747, 754, 751) umożliwiające szybki dojazd do Lublina czy Kielc. Drogą ekspresową S7, w ponad 2 godziny można dojechać do Krakowa.
Przykładowe lokalizacje w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl