Tablice reklamowe Piekary Śląskie

Reklama zewnętrzna Piekary Śląskie

Billboardy Piekary Śląskie

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 57 000 mieszkańców Piekar Śląskich zobaczy Twoją reklamę
  • W Piekarach Śląskich możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Piekary Śląskie stawiają na rewitalizację i rozwój nowoczesnego przemysłu. Utworzono tu Park Przemysłowo-Technologiczny, który przyciąga do miasta firmy i tworzy nowe miejsca pracy. Reklama wielkoformatowa pozwoli Ci poinformować wszystkich o Twoim biznesie i zwiększyć zyski. Dobra lokalizacja miasta (autostrada A1, droga krajowa 94, droga wojewódzka 911) sprawia, że dominuje tu ruch samochodowy. Sprzyja on reklamie zewnętrznej, ponieważ kierowcy i pasażerowie zwracają uwagę na mijane nośniki reklamowe.

Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich to największe na Śląsku miejsce pielgrzymkowe związanym z kultem maryjnym. Sanktuarium przyciąga każdego roku do miasta dziesiątki tysięcy gości i pielgrzymów. Dzięki reklamie zewnętrznej każdy z nich dowie się o Twojej ofercie. Wykorzystaj tę szansę. Nasze billboardy w Piekarach Śląskich znajdziesz przy ulicy Oświęćimskiej, ulicy Bytomskiej (Osiedle Wieczorka) oraz ulicy Pod Lipami.
Ekrany dostępne w Piekarach Śląskich:
W niewielkiej odległości od miasta znajdują się Pałac Kawalera, baseny, tarasy i fontanny będące elementem dawnego zespołu pałacowego w Świerklańcu. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Dni Miasta Piekary Śląskie, Piekarskie Wieczory Bluesowe, Piekarskie Sympozja Naukowe, Festiwal Integracyjny „Skrzydła” – to tylko kilka z szeregu imprez, które przyciągają do miasta gości i turystów. Reklama zewnętrzna w Piekarach Śląskich zagwarantuje Ci, że każdy kto odwiedza to miasto dowie się o Twoim biznesie.
Przykładowe lokalizacje w Piekarach Śląskich:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Piekarach Śląskich. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl