Tablice reklamowe Płock

Reklama zewnętrzna Płock

Billboardy Płock

  • Lokalizacja: województwo mazowieckie
  • Twoja reklama dotrze do ponad 120 000 mieszkańców Płocka
  • W Płocku możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Płock, to doskonałe miejsce do rozwoju biznesu. Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, Mazowiecki Klaster Chemiczny, biegnące przez miasto cztery drogi wojewódzkie oraz dwie krajowe (60 i 62), a także bliska odległość od Warszawy sprawiają, że dzięki reklamie zewnętrznej łatwo można dotrzeć do nowych klientów. Miasto jest też siedzibą PKN Orlen - lidera wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Firma przyciąga do miasta rzecze pracowników, przedsiębiorców, inwestorów. Reklama zewnętrzna w Płocku, sprawi, że usłyszą oni o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.

Nie bez znaczenia jest fakt, że w Płocku rozwija się sport na najwyższym poziomie. Piłkarze ręczni z Płocka 7 razy zdobywali mistrzostwo kraju, a aż 15 razy wicemistrzostwo. Piłkarze nożni grają w ekstraklasie. Tak zwane dni meczowe, to napływ do miasta gości, turystów i kibiców z całego kraju. Reklama zewnętrzna sprawi, że łatwo dotrzesz ze swoją informacją do nowych klientów.
Ekrany dostępne w Płocku:
Płock to miejsce szalenie interesujące dla turystów. Wieża Szlachecka i Wieża Zegarowa, najdłuższe molo rzeczne (pomost mierzy 358 m i ułożony jest wzdłuż brzegu Wisły), Stary Rynek z fontanną Afrodytą i ratuszem, a także Nowy Rynek, sprawiają, że do tego urokliwego miasta przybywają goście i turyści. Dzięki reklamie zewnętrznej w Płocku, dowiedzą się o Twoim biznesie. Nie czekaj i postaw wielki format.
Przykładowe lokalizacje w Płocku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Płocku. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl