Racibórz

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 55 000 mieszkańców Raciborza dowie się o Twojej ofercie
  • W Raciborzu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Henkel, SGL Carbon, RAFAKO, Mieszko, AwBud, Spółdzielnia Mleczarska, Sunex, DHL, Koltach – między innymi te firmy zainwestowały w Raciborzu. Tworzą one miejsca pracy, przyciągają do miasta kontrahentów, partnerów, klientów, a także pracowników z okolicznych miast i miejscowości. Dzięki reklamie zewnętrznej wszyscy oni mogą zobaczyć Twoja ofertę i dowiedzieć się o Twoim biznesie - skorzystaj z naszych rozwiązań i zwiększ grupę swoich klientów.

Położenie Raciborza jest bardzo korzystne gospodarczo, bowiem miasto leży w obrębie Euroregionu Silesia. W odległości ok. 40 km od Raciborza znajduje się lotnisko międzynarodowe w Ostrawie. To sprawia, że do miasta docierają goście nie tylko z Polski. Dzięki reklamie wielkoformatowej poznają oni Twoją ofertę.
Ekrany dostępne w Raciborzu:
Racibórz to ciekawe miejsce kulinarnych podróżników. Receptura na pierniki, czyli najsłynniejszą słodkość Raciborza liczy ponad 600 lat! Miasto znane jest też z produkcji piwa. To tu powstaje słynne piwo Raciborskie. Produkowane jest w browarze liczącym prawie 500 lat. Każdy, kto przyjedzie zasmakować w specjałach regionu może dowiedzieć się o Twoim biznesie. Postaw na reklamę zewnętrzną w Raciborzu i rozwijaj swój biznes.
Przykładowe lokalizacje w Raciborzu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Raciborzu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.