Tablice reklamowe Ruda Śląska

Reklama zewnętrzna Ruda Śląska

Billboardy Ruda Śląska

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Twoja reklama dotrze do ponad 139 000 mieszkańców Rudy Śląskiej
  • W Rudzie Śląskiej możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Ruda Śląska leżąca w centrum konurbacji górnośląskiej jest miejscem przyjaznym dla biznesu. Działa tu Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor”, Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości oraz Śląski Park Przemysłowy. W przemyśle i budownictwie pracuje tu 62,2 % mieszkańców, a ponad 22 % w sektorze usług. Swoje miejsce w Rudzie znalazły firmy takie jak Senece, Lambertz Polonia, Leiber, Greschbach-Zeman-Pokój, czy Tesco. Każdy z klientów, partnerów, dostawców, czy pracowników firm w Rudzie Śląskiej może być Twoim klientem. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci poinformować o ich o Twojej ofercie.

Niezaprzeczalnym atutem miasta jest autostrada A4, która sąsiaduje z południowymi dzielnicami, a także przebiegająca przez północne dzielnice Drogowa Trasa Średnicowa. To sprawia, że do miasta docierają ludzie z innych części Polski. Dzięki reklamie zewnętrznej w Rudzie Śląskiej dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski. Nasze billboardy w Rudzie Śląskiej znajdziesz przy ul. 1 Maja i ul. Kłodnickiej (Halemba), a także przy ul. Wyzwolenia (Kochłowice), ul. Górnośląskiej (Bykownia), ul. Teatralnej (Wirek), ul. Kokota (Bielszowice), ul. Bukowej (Pawłów) oraz ul. Oświęcimskiej (Borowa Wieś).
Ekrany dostępne w Rudzie Śląskiej:
Pałacyk Donnersmarcków, Młyn nad rzeką Kłodnicą, Kościół Matki Boskiej Różańcowej, czy Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes to miejsca, które przyciągają do miasta turystów i gości. Zareklamuj się na nośnikach wielkoformatowych i zwiększ grono swoich klientów.
Przykładowe lokalizacje w Rudzie Śląskiej:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Rudzie Śląskiej. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl