Reklama zewnętrzna Ruda Śląska

Billboardy Ruda Śląska

Ruda Śląska

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Twoja reklama dotrze do ponad 139 000 mieszkańców Rudy Śląskiej
  • W Rudzie Śląskiej możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Ruda Śląska leżąca w centrum konurbacji górnośląskiej jest miejscem przyjaznym dla biznesu. Działa tu Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor”, Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości oraz Śląski Park Przemysłowy. W przemyśle i budownictwie pracuje tu 62,2 % mieszkańców, a ponad 22 % w sektorze usług. Swoje miejsce w Rudzie znalazły firmy takie jak Senece, Lambertz Polonia, Leiber, Greschbach-Zeman-Pokój, czy Tesco. Każdy z klientów, partnerów, dostawców, czy pracowników firm w Rudzie Śląskiej może być Twoim klientem. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci poinformować o ich o Twojej ofercie.

Niezaprzeczalnym atutem miasta jest autostrada A4, która sąsiaduje z południowymi dzielnicami, a także przebiegająca przez północne dzielnice Drogowa Trasa Średnicowa. To sprawia, że do miasta docierają ludzie z innych części Polski. Dzięki reklamie zewnętrznej w Rudzie Śląskiej dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Rudzie Śląskiej:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
Pałacyk Donnersmarcków, Młyn nad rzeką Kłodnicą, Kościół Matki Boskiej Różańcowej, czy Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes to miejsca, które przyciągają do miasta turystów i gości. Zareklamuj się na nośnikach wielkoformatowych i zwiększ grono swoich klientów.
Przykładowe lokalizacje w Rudzie Śląskiej:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Rudzie Śląskiej. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.