Tablice reklamowe Rybnik

Reklama zewnętrzna Rybnik

Billboardy Rybnik

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • 140 000 mieszkańców Rybnika dowie się o Twoim biznesie
  • W Rybniku możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do przedsiębiorców? Rybnik, to miasto, które kiedyś kojarzyło się przede wszystkim z przemysłem górniczym, a dziś to nowoczesny ośrodek skoncentrowany na różnych dziedzinach gospodarki. Na terenie miasta jest około 13 000 zarejestrowanych firm. Swoje fabryki posiadają tu m.in. Purmo, Tenneco Automotive, czy RYFAMA. Na terenie miasta działa 24-hektarowa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Rybnicka Strefa Aktywności Gospodarczej. Inwestując w reklamę zewnętrzną w Rybniku, dajesz swojemu biznesowi szansę na nowych partnerów, dostawców, a co najistotniejsze klientów.

Chcesz dotrzeć z informacją o Twoim biznesie do klientów z innych miast? Przez Rybnik przebiega autostrada A1 (Gdańsk – Rybnik – Gorzyczki), droga krajowa nr 78, a także szereg dróg wojewódzkich (920, 925, 929, 935). Reklama wielkoformatowa w Rybniku sprawi, że Twoja oferta zainteresuje klientów z innych rejonów Polski.
Ekrany dostępne w Rybniku:
Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do ludzi aktywnych? Rybnik to atrakcyjne miejsce dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. W Rybniku znajdują się jedne z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce, które liczą ponad 100 km. Zalew Rybnicki czy Kąpielisko „Ruda” (jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce) pozwalają na uprawianie żeglarstwa, kajakarstwa czy windsurfingu. Dzięki reklamie wielkoformatowej w łatwy sposób skomunikujesz się z ludźmi, którzy spędzają czas poza domem i są mobilni.
Przykładowe lokalizacje w Rybniku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Rybniku. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl