Siemianowice Śląskie

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Prawie 70 000 mieszkańców miasta dowie się o Twojej ofercie
  • W Siemianowicach Śląskich możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
W Siemianowicach Śląskich swoje fabryki mają takie firmy jak Johnson Controls (producent części samochodowych), czy ArcelorMittal Stainless Service (największy na świecie producent stali). Takie firmy przyciągają do miasta inwestorów, kontrahentów, dostawców, a także ludzi z okolicznych miast i miejscowości, którzy dojeżdżają do pracy. Reklama zewnętrzna w Siemianowicach Śląskich sprawi, że dotrzesz do nich z informacją o Twojej ofercie. Szybko rozszerzysz grupę swoich klientów i zwiększysz zyski.

Siemianowice znajdują się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, dlatego posiadają dogodne połączenia drogowe z resztą kraju. Zaledwie 30 km od miasta znajduje się port lotniczy Katowice-Pyrzowice, a przez miasto przebiega Droga Krajowa nr 94. To wszystko wzmaga ruch uliczny, który sprzyja reklamie wielkoformatowej. Inwestując w reklamę zewnętrzną o Twoim biznesie dowiedzą się nie tylko mieszkańcy Siemianowic, ale także wszyscy goście i osoby przejeżdżające przez miasto.
Ekrany dostępne w Siemianowicach Śląskich:
Ponad 45% powierzchni miasta, to tereny zielone, co stawia Siemianowice Śląskie pod tym względem na jednym z czołowych pozycji w aglomeracji katowickiej. 7 parków miejskich, 3 duże ośrodki sportowe i szereg ścieżek rowerowych sprawiają, że mieszkańcy spędzają wolny czas poza domem. Dzięki reklamie zewnętrznej poinformujesz ich o swoich produktach i usługach.
Przykładowe lokalizacje w Siemianowicach Śląskich:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Siemianowicach Śląskich. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.