Tablice reklamowe Sopot

Reklama zewnętrzna Sopot

Billboardy Sopot

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 37 000 mieszkańców Sopotu i tysiące turystów zobaczy Twoją reklamę
  • W Sopocie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Sopot – tu tutaj latem wypoczywa Polska. Jeden z naszych najbardziej znanych kurortów nadmorskich. Gdy zareklamujesz się na billboardach w Sopocie, o Twoim biznesie usłyszą nowi klienci, nie tylko z Polski. Jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych w naszym kraju jest Sopot Festiwal organizowany w Operze Leśnej. Na deskach tego amfiteatru występowały światowe gwiazdy muzyczne, np. Elton John, Whitney Houston, czy zespół The Animals. Koncerty w Operze Leśnej sprawiają, że do Sopotu przyjeżdżają rzesze turystów, gości, fanów muzyki. Pozwól im dowiedzieć się w Twoim biznesie!

Jednak Sopot, to nie tylko muzyka. Święto Monciaka, Molo Jazz Festiwal, Sopot Film Festiwal, działalność Teatru Atelier, sprawiają, że miasto żyje cały rok. Skorzystaj z tego, zareklamuj się na nośnikach Cityboard Media i postaw na rozwój swojego biznesu.
Ekrany dostępne w Sopocie:
Atrakcyjność turystyczna Sopotu to szansa dla Twojego biznesu. Potencjał tego miejsca ilustruje fakt, że sopockie Molo w 2015 roku odwiedziło niemal 900 000 osób. Każdy z turystów zostawia w mieście pieniądze – w hotelach, barach, kawiarniach, sklepach, restauracjach. Dzięki reklamie wielkoformatowej Twój biznes zostanie zauważony, zyskasz nowych klientów i zwiększysz zyski. Nie czekaj!
Przykładowe lokalizacje w Sopocie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Sopocie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl