Reklama zewnętrzna Tarnów

Billboardy Tarnów

Tarnów

  • Lokalizacja: województwo małopolskie
  • Ponad 110 000 mieszkańców Tarnowa zobaczy Twoją reklamę
  • W Tarnowie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Reklama zewnętrzna Cityboard Media w Tarnowie, to doskonała inwestycja. Dlaczego? Tarnów to miasto, które przyciąga turystów i gości. Rynek Starego Miasta wraz z późnogotyckim ratuszem i Katedrą, KościółŚw. Trójcy, Pałac Sanguszków w Gumniskach, czy ruiny zamku Tarnowskich – to tylko kilka z całej listy atrakcji turystycznych. Reklama wielkoformatowa sprawi, że o Twoim biznesie usłyszą nie tylko w Tarnowie, a Ty zwiększysz zyski.

W Tarnowie pamięta się także o przedsiębiorcach. Park Przemysłowy "Mechaniczne" – SAG, Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zielony Park Przemysłowy "Kryształowy" przyciągają do miasta inwestorów i przedsiębiorców. Reklama zewnętrzna sprawi, że każdy, kto prowadzi tu biznes, dowie się o Twojej ofercie. Nie przegap tej szansy i zainwestuj w outdoor.
Ekrany dostępne w Tarnowie:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
Tarnów to także emocje sportowe. Klub żużlowy Unia Tarnów, to 3-krotny mistrz Polski, który na swoje trybuny przyciąga rzesze kibiców z Tarnowa oraz innych miast. Dzień meczowy, to ogromne poruszenie w mieście, zainteresowanie mediów i społeczności lokalnej. Dzięki reklamie wielkoformatowej w Tarnowie o Twoim biznesie usłyszą klienci z całego kraju.
Przykładowe lokalizacje w Tarnowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Tarnowie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.