Tablice reklamowe Tarnów

Reklama zewnętrzna Tarnów

Billboardy Tarnów

  • Lokalizacja: województwo małopolskie
  • Ponad 110 000 mieszkańców Tarnowa zobaczy Twoją reklamę
  • W Tarnowie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Zastanawiasz się, jaka forma promocji najlepiej się sprawdzi? Warto zastanowić się nad billboardami w Tarnowie. Reklama zewnętrzna Cityboard Media w Tarnowie, to doskonała inwestycja. Dlaczego? Tarnów to miasto, które przyciąga turystów i gości. Rynek Starego Miasta wraz z późnogotyckim ratuszem i Katedrą, Kościół Św. Trójcy, Pałac Sanguszków w Gumniskach, czy ruiny zamku Tarnowskich – to tylko kilka z całej listy atrakcji turystycznych. Reklama wielkoformatowa sprawi, że o Twoim biznesie usłyszą nie tylko w Tarnowie, a Ty zwiększysz zyski.

W Tarnowie pamięta się także o przedsiębiorcach. Park Przemysłowy "Mechaniczne" – SAG, Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zielony Park Przemysłowy "Kryształowy" przyciągają do miasta inwestorów i przedsiębiorców. Reklama zewnętrzna sprawi, że każdy, kto prowadzi tu biznes, dowie się o Twojej ofercie. Nie przegap tej szansy i zainwestuj w outdoor.
Ekrany dostępne w Tarnowie:
Tarnów to także emocje sportowe. Klub żużlowy Unia Tarnów, to 3-krotny mistrz Polski, który na swoje trybuny przyciąga rzesze kibiców z Tarnowa oraz innych miast. Dzień meczowy, to ogromne poruszenie w mieście, zainteresowanie mediów i społeczności lokalnej. Dzięki reklamie wielkoformatowej w Tarnowie o Twoim biznesie usłyszą klienci z całego kraju.
Przykładowe lokalizacje w Tarnowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Tarnowie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl