Tablice reklamowe Toruń

Reklama zewnętrzna Toruń

Billboardy Toruń

  • Lokalizacja: województwo kujawsko-pomorskie
  • Ponad 200 000 mieszkańców zobaczy Twoją reklamę
  • W Toruniu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Chcesz dotrzeć z informacją o Twoim biznesie do ludzi młodych? Świetnie się składa, bo w Toruniu mieszkają ludzie młodzi i dobrze wykształceni. Niemal 20% mieszkańców to osoby w wieku 25-34 lata. Dzięki reklamie zewnętrznej w Toruniu dowiedzą się o Tobie i Twoim biznesie. Potrzebujesz nowych klientów, partnerów do biznesu, kontrahentów? Toruński Park Technologiczny, Podstrefa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, bliskie sąsiedztwo podstrefy w Łysomicach, liczne inkubatory przedsiębiorczości i Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii – to tylko wybrane przykłady działań sprzyjających rozwojowi biznesu w Toruniu.

Według „Raportu atrakcyjności inwestycyjnej województw” Toruń uzyskał najwyższą klasę A w kategorii potencjalnej atrakcyjności inwestycyjnej dla wszystkich sekcji gospodarki. Reklama wielkoformatowa zapewni Ci nowe kontakty i nowe możliwości.
Ekrany dostępne w Toruniu:
Chcesz, aby więcej ludzi usłyszało o Twoim biznesie? Reklama zewnętrzna w Toruniu sprawi, że dotrzesz z informacją do turystów i wszystkich gości odwiedzających to miasto. Obserwatorium Astronomiczne UMK, Kościół Mariacki, średniowieczny zespół architektoniczny zachowany niemal w stanie nienaruszonym od czasów Kopernika, z największą liczbą zabytków klasy światowej – to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić Toruń. Do tego trzy bezpośrednie połączenia z autostradą, dogodna komunikacja między częściami miasta położonymi na dwóch brzegach Wisły i system komunikacji metropolitalnej. Nie trać czasu, zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Toruniu.
Przykładowe lokalizacje w Toruniu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Toruniu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl