Tablice reklamowe Warszawa

Reklama zewnętrzna Warszawa

Billboardy Warszawa

  • Lokalizacja: województwo mazowieckie
  • Prawie 1 800 000 odbiorców reklamy OOH
  • W Warszawie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard, supercityboard, superbacklight, megacityboard i ecolight
Billboardy w Warszawie? Tylko do Cityboard Media! Warszawa to miasto, które tętni życiem. To biznesowe, edukacyjne, kulturalne, sportowe i gospodarcze centrum kraju. Wyposażone w dwa porty lotnicze, doskonałe połączenia kolejowe oraz ciągle rozbudowywaną sieć obwodnic, autostrad i dróg ekspresowych. Każdego dnia setki tysięcy ludzi przyjeżdża tu do pracy, czy w celach biznesowych. Dynamika tego miejsca sprawia, że reklama zewnętrzna w Warszawie jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

Twoja grupa docelowa to ludzie młodzi? Warszawa to największy w Polsce ośrodek akademicki. Funkcjonuje tu 66 uczelni wyższych. Szukasz klientów wśród ludzi majętnych? Stolica jest siedzibą największych światowych korporacji, najważniejszych władz i jednostek administracyjnych kraju. Zależy Ci na dotarciu do klientów korzystających z oferty kulturalnej? Warszawa to miejsce niezliczonych imprez kulturalnych, a najważniejszych można zaliczyć: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień", Jazz Jamboree, Warsaw Summer Jazz Days czy Festiwal Mozartowski. Poza tym Stadion Narodowy każdego roku gości największych artystów z całego świata. Przed Twoim biznesem stoi szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie obrotów. Warszawa to miasto z ogromnym potencjałem reklamowym.
Ekrany dostępne w Warszawie:
Warszawa to także sport. Klub piłkarski Legia każdego roku walczy o mistrzostwo Polski i regularnie gra w europejskich pucharach. Stolica jest też gospodarzem biegów masowych: Maratonu Warszawskiego, Półmaratonu Warszawskiego, czy Run Warsaw. Wydarzenia sportowe przyciągają do miasta tłumy kibiców i turystów. Wszyscy oni, dzięki reklamie zewnętrznej w Warszawie mogą dowiedzieć się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski. Daj szansę swojemu biznesowi i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Warszawie.
Przykładowe lokalizacje w Warszawie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Warszawie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl