Warszawa

  • Lokalizacja: województwo mazowieckie
  • Prawie 1 800 000 odbiorców reklamy OOH
  • W Warszawie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard, supercityboard, superbacklight, megacityboard i ecolight
Warszawa to miasto, które tętni życiem! To biznesowe, edukacyjne, kulturalne, sportowe i gospodarcze centrum kraju. Wyposażone w dwa porty lotnicze, doskonałe połączenia kolejowe oraz ciągle rozbudowywaną sieć obwodnic, autostrad i dróg ekspresowych. Każdego dnia setki tysięcy ludzi przyjeżdża tu do pracy, czy w celach biznesowych. Dynamika tego miejsca sprawia, że reklama zewnętrzna w Warszawie jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

Twoja grupa docelowa to ludzie młodzi? Warszawa to największy w Polsce ośrodek akademicki. Funkcjonuje tu 66 uczelni wyższych. Szukasz klientów wśród ludzi majętnych? Stolica jest siedzibą największych światowych korporacji, najważniejszych władz i jednostek administracyjnych kraju. Zależy Ci na dotarciu do klientów korzystających z oferty kulturalnej? Warszawa to miejsce niezliczonych imprez kulturalnych, a najważniejszych można zaliczyć: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień", Jazz Jamboree, Warsaw Summer Jazz Days czy Festiwal Mozartowski. Poza tym Stadion Narodowy każdego roku gości największych artystów z całego świata. Przed Twoim biznesem stoi szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie obrotów. Warszawa to miasto z ogromnym potencjałem reklamowym.
Ekrany dostępne w Warszawie:
Warszawa to także sport. Klub piłkarski Legia każdego roku walczy o mistrzostwo Polski i regularnie gra w europejskich pucharach. Stolica jest też gospodarzem biegów masowych: Maratonu Warszawskiego, Półmaratonu Warszawskiego, czy Run Warsaw. Wydarzenia sportowe przyciągają do miasta tłumy kibiców i turystów. Wszyscy oni, dzięki reklamie zewnętrznej w Warszawie mogą dowiedzieć się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski. Daj szansę swojemu biznesowi i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Warszawie.
Przykładowe lokalizacje w Warszawie: