Reklama zewnętrzna Warszawa

Billboardy Warszawa

Warszawa

  • Lokalizacja: województwo mazowieckie
  • Prawie 1 800 000 odbiorców reklamy OOH
  • W Warszawie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard, supercityboard, superbacklight, megacityboard i ecolight
Warszawa to miasto, które tętni życiem! To biznesowe, edukacyjne, kulturalne, sportowe i gospodarcze centrum kraju. Wyposażone w dwa porty lotnicze, doskonałe połączenia kolejowe oraz ciągle rozbudowywaną sieć obwodnic, autostrad i dróg ekspresowych. Każdego dnia setki tysięcy ludzi przyjeżdża tu do pracy, czy w celach biznesowych. Dynamika tego miejsca sprawia, że reklama zewnętrzna w Warszawie jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

Twoja grupa docelowa to ludzie młodzi? Warszawa to największy w Polsce ośrodek akademicki. Funkcjonuje tu 66 uczelni wyższych. Szukasz klientów wśród ludzi majętnych? Stolica jest siedzibą największych światowych korporacji, najważniejszych władz i jednostek administracyjnych kraju. Zależy Ci na dotarciu do klientów korzystających z oferty kulturalnej? Warszawa to miejsce niezliczonych imprez kulturalnych, a najważniejszych można zaliczyć: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień", Jazz Jamboree, Warsaw Summer Jazz Days czy Festiwal Mozartowski. Poza tym Stadion Narodowy każdego roku gości największych artystów z całego świata. Przed Twoim biznesem stoi szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie obrotów. Warszawa to miasto z ogromnym potencjałem reklamowym.
Ekrany dostępne w Warszawie:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
CITYBOARD 6x3 m
SUPERBACKLIGHT 12x4 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
MEGACITYBOARD 18x9 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
ECOLIGHT - Ekrany LED
Warszawa to także sport. Klub piłkarski Legia każdego roku walczy o mistrzostwo Polski i regularnie gra w europejskich pucharach. Stolica jest też gospodarzem biegów masowych: Maratonu Warszawskiego, Półmaratonu Warszawskiego, czy Run Warsaw. Wydarzenia sportowe przyciągają do miasta tłumy kibiców i turystów. Wszyscy oni, dzięki reklamie zewnętrznej w Warszawie mogą dowiedzieć się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski. Daj szansę swojemu biznesowi i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Warszawie.
Przykładowe lokalizacje w Warszawie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Warszawie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.