Reklama zewnętrzna Zielona Góra

Billboardy Zielona Góra

Zielona Góra

  • Lokalizacja: województwo lubuskie
  • Prawie 140 000 konsumentów może zobaczyć Twoją reklamę
  • W Zielonej Górze możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Największe miasto województwa lubuskiego. To świetne miejsce, aby rozwinąć Twój biznes. Reklamując się na nośnikach reklamy zewnętrznej w Zielonej Górze, łatwo dotrzesz do nowych klientów. Każdego roku do miasta tłumy turystów przyciąga święto winobrania (Dni Zielonej Góry), a także takie atrakcje jak Palmiarnia, Planetarium Wenus, Ogród Botaniczny czy Centrum Nauki Keplera. Dzięki reklamie wielkoformatowej każdy turysta, czy gość odwiedzający Zieloną Górę usłyszy o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.

Zielona Góra leży zaledwie 60 kilometrów od granicy z Niemcami. Gdy zareklamujesz się na nośnikach wielkoformatowych Cityboard Media Twoją ofertę np. hotelową czy turystyczną zobaczą zagraniczni goście. Dzięki temu zdobędziesz nowych klientów. W tym mieście dynamicznie rozwija się przemysł. Swoje siedziby mają tu firmy takie jak ADB Global, GPS Hertz Systems, czy Stelmet. Masz więc szansę, aby o Twoim biznesie dowiedzieli się inni przedsiębiorcy, którzy mogą stać się Twoimi klientami.
Ekrany dostępne w Zielonej Górze:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
W Zielonej Górze swoją siedzibę ma wielokrotny mistrz Polski w koszykówce mężczyzn Stelmet Zielona Góra. Każdy mecz to tysiące kibiców i gości odwiedzających miasto. Pozwól im usłyszeć o Twoim biznesie i zareklamuj się na nośnikach wielkoformatowych.
Przykładowe lokalizacje w Zielonej Górze:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Zielonej Górze. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.