Kompleksowy i spójny system wizualny firmy

Wsparcie dla Twojego biznesu

Kreacja

Tworzenie rozwiązań graficznych i konceptów kreatywnych to nasza pasja. Dział kreacji Cityboard Media przygotuje dla Twojej firmy profesjonalną identyfikację wizualną, a także key visual. Jeśli potrzebujesz kompleksowych rozwiązań, to zaprojektujemy dla Ciebie księgę identyfikacji wizualnej, która wyznaczy standardy wizerunkowe w Twojej firmie.
kreacja-900x300.jpg
Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna buduje tożsamość firmy. W Cityboard Media zaprojektujemy dla Ciebie logo, które będzie odzwierciedlało unikatowość Twojej firmy lub marki i sprawi, że będzie ona silna i rozpoznawalna. W oparciu o logotyp nasi graficy przygotują dla Ciebie spójną wizualnie linię innych materiałów graficznych tak, aby konsekwentnie budować pożądany wizerunek. Nasi graficy są do Twojej dyspozycji.
Key visual

Key visual

Key visual to elementy, które scharakteryzują Twoją markę i pokazują wartości, które są jej bliskie. Wpływają one na zachowanie spójności w komunikacji. To ułatwia klientom rozpoznanie Twojej marki. To doskonała metoda na zwiększenie liczby klientów. Jeżeli widzi on reklamę na nośniku, w telewizji, czy prasie, która zawsze jest bardzo podobna, wówczas postrzega markę, jako logiczną, spójną i znajomą. Zobacz, jak możemy Ci pomóc stworzyć tożsamość marki.
Napisz do nas i zapytaj o szczegóły

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png