Kreacja rozwiązań graficznych

Key visual, wizerunek marki, marka

Key visual

Key visual
Key visual to elementy graficzne, które wyróżnią Twoją markę i podkreślą jej unikatowość. Opracujemy dla Ciebie wszystkie składowe dobrego i spójnego key visual, tak aby klienci zwrócili uwagę na Twoje produkty i usługi. Dzięki key visual zwiększysz liczbę swoich klientów. Jeżeli klient widzi reklamę na nośniku, w telewizji, czy w internecie, która zawsze ma charakterystyczne elementy i zbliżone rozwiązania wizualne, to wówczas postrzega markę, jako logiczną, spójną i znajomą, której warto zaufać. Nasze rozwiązania dopasujemy do charakteru Twojej marki i wartości, które ma utożsamiać.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Ilustracje
    Opracujemy dla Twojej marki ilustracje, charakteryzujące się zbliżoną stylistyką i kolorami.
  • Typografia
    Stworzymy typografię, która będzie nawiązywała do charakteru marki i jej głównego przekazu.
  • Elementy graficzne
    Przygotujemy elementy graficzne (np. piktogramy, motywy) niezbędne do zastosowania np. na stronach www, czy w mediach społecznościowych.

Key visual to doskonałe narzędzie do budowania wizerunku marki i jej świadomości wśród klientów.

Napisz do nas i zapytaj o key visual

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.